ICTV Ранок 11.01.2022 14:30
11.01.2022 14:30
Поділитися

Мутант з Кіпру. Що відомо про новий штам Дельтакрон?

Мутант з Кіпру. Що відомо про новий штам Дельтакрон?

Кіпром шириться “дельтакрон”! Мутант поєднує в собі риси одразу двох штамів коронавірусу – смертоносної “дельти” та надзаразного “омікрона”!

Професор Кіпрського університету Леонтіос Кострикіс звітує: попри надзвичайну швидкість поширення “омікрона”, “дельтакрон” має всі шанси витіснити попередника! Окрім того, “дельтакрон” зустрічається саме в ушпиталених пацієнтів.

Утім, нині бракує даних, аби стверджувати, що “дельтакрон” збільшить кількість госпіталізацій з COVID-19.  

Низка науковців взагалі вважають повідомлення про появу нового мутанта “помилкою”. Підозрюють, що кіпрські науковці хибно сприйняли “забруднені” зразки за страшного мутанта. 

Невже з’явився ще один наднебезпечний штам?

Та це ще не все! Новий штам коронавірусу під назвою IHU виявили на півдні Франції! Цей варіант нібито має аж 46 мутацій і несе смертельну небезпеку для нашого здоров’я.  

Для порівняння, в південноафриканського “омікрона” знайшли близько 30 значимих мутацій. Новий вид коронавірусу так бояться через те, що величезна кількість мутацій заважає препаратам боротись із хворобою.

Проте не поспішайте панікувати, адже як виявилось згодом, “новий” штам знайшли ще у вересні 2021-го року, а також повідомили про те, що ніякої смертельної загрози він не несе.

А що ж з Омікроном?

На жаль, “омікрон” зараз представляє реальну загрозу для людства! Останнім часом кількість хворих у світі зростає, тож керівництво деґких прогресивних країн навіть впровадило четверту дозу вакцинації.

Сімейний лікар Борис Бріль так описує ситуацію:

На жаль, суттєво збільшується кількість тяжкохворих: 26% госпіталізованих людей 2 дні тому виявились дітьми до 19 років, адже це невакцинована група

Медики  активно рекомендують використовувати так звані “бустерні” дози, що укріплюють імунітет.

Також по темі: Як пандемія коронавірусу змінила життя українців? Із яєць страусів. Вчені розробили маски, які світяться при контакті з коронавірусом Вакцини від коронавірусу викликають ВІЛ та гепатит? Експерти спростували головні коронаміфи

Які країни зараз посилюють карантинні обмеження?

Чи виправдана паніка щодо поширення дельтакрону, яку роздмухують ЗМІ?

Де у світі найгірші показники вакцинації?

Дивіться в сюжеті Альони Нестеренко.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи завершиться пандемія в 2022 році.
Фото: Pexels

11.01.2022 14:30

Топ-відео

Гарячі матеріали

Загрузка...

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ