18.11.2020 15:22
Поділитися

Сергій Лиховида

Ведучий програми «Ранок у Великому Місті».

Народився я в місті Олександрія, Кіровоградської області. Мій тато працював бортмеханіком на літаках МІ-8, а мама – вихователька. Ми не бідували, але й я не був «мажором». Тому, коли дійшла черга подавати документи в університет, у мене стояв вибір: або я вступаю на державне, або не вступаю взагалі (такий у мене розклад по життю). Хоча закінчив я школу зі срібної медаллю, більше того – через прикру помилку вчителя не отримав золоту. Словом, пройшов я у всі виші на бюджет, і тут вже постав новий вибір – яке місто обрати (серед варіантів були Київ, Харків і Івано-Франківськ). Я «топив» за Київ. Батьки ж переконувати їхати в Франківськ, бо там я буду жити у бабусі на пиріжках, на вареничках, в комфортній та затишній квартирі, а не в якомусь жахливому гуртожитку. Зрештою, усі ці переконанні і побутові моменти спрацювали. Хоча мріяв вступити до Карпенка-Карого на акторський…

В результаті я закінчив Національний технічний університет нафти і газу, за спеціальністю «Економіка та підприємництво». З 1 чи 2 курсу зрозумів, що це не моє, тому ще в універі шукав шляхи творчої реалізації. Навіть є в моїй біографії такий пункт, як участь в конкурсі «Містер Україна International – 2011», де я став містером глядацьких симпатій.

Закінчивши університет, я працював на кількох роботах – був супроводжуючим груп людей, яких відвозили на відпочинок (по 40 годин перебував в автобусі), працював у відділі бронювання готелю, в інтернет-магазині, який займався продажами зменшених моделей літаків та танків. А потім я почав вести івенти. На рахунку у мене їх близько 800, у тому числі й у Італії, Іспанії та Мексиці. А це хороший левел для ведучого. Окрім цього, я створив 3 крутих YouTube-проекти – «Батл дурних жартів», «Зіркове інтерв’ю» та «Жити на всі 100».

Паралельно з усім цим творчим процесом зустрів свою майбутню дружину. Ми почали будувати спільне майбутнє. Багато подорожували. До речі, я поставив собі за ціль відвідати 30 країв до 30 років, і я це зробив! Ми облаштували наше сімейне гніздечко, завели мопса, народили дитину.

Був у мене період, орієнтовно років 3, коли я дуже хотів потрапити на «тєлік». Проходив багато кастингів, але вони не принесли бажаного результату. Потім я цю ідею успішно закинув. Думаю: ну нічого, буду вести івенти, можливо, створю власний бізнес і все буде гаразд. Але згодом, коли я відпустив ці думки і дав долі самій вирішити, все власне і сталося. Тепер я прокидаюся рано, із задоволенням іду на роботу, веду ефіри і навіть переоцінив важливість обіднього сну.Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ