Софія Сукач

Софія Сукач фото
Lifestyle-блогерка

Привіт! Мене звати Софія, мені 19, і я знаю, що таке класні історії.

Мій блог не буде пояснювати складних аналітичних процесів чи вчити тебе, як жити. Проте він точно заслуговує твоєї уваги. І ось чому:

• Моє прізвище, а воно звучить як «Сукач», значно легше вимовляється, ніж у тієї славнозвісної блогерки Керрі Бредшоу з культового серіалу «Секс і місто». А запам’ятовується взагалі на раз-два.
• Я гордо називаю себе провінційкою у Києві, бо живу тут всього лиш 1,5 року і все ще звикаю до його ритму. Тому в моїх текстах завжди буде присутній дух Великого Міста. (Не краду у Підмогильного, а надихаюсь ним).
• За рік життя у США я зрозуміла, що повернуся туди лише заради подорожей. Так, приготуйся до руйнації стереотипів та висловлення непопулярної думки.
• У мені все ще живе юнацький максималізм, а тому я постійно шукаю нові можливості і, як правило, ділюся ними.
• Робота на ICTV – це перший запис у моїй трудовій книзі, а тому я можу допомогти з клятою дилемою «як отримати досвід роботи без досвіду роботи?»
• Ну, і останнє – я типова представниця зумерів. Але мої тексти не мають на меті збагатити твій словничок «моднявими» словами. Радше – сміливо говорити про те, що інші замовчують, і допомогти зрозуміти нас – молоде покоління.
Одним словом, велкам! З тебе чай, з мене – щирість, затишок та соціальна важливість.

FacebookSofiya Suckach

InstagramSofiya Suckach

Блоги

Топ-відео

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ