Заняття музикою стало простіше вписати в обмежений простір завдяки сучасним цифровим піаніно. Цей інструмент не тільки має акуратний зовнішній вигляд, але й займає набагато менше місця.
Найголовніший його плюс — це широкий спектр функцій, що дозволяє легко навчатися грі на ньому, творчо підходити до виконання композицій і працювати над ними, удосконалюючи навички, при цьому не заважаючи іншим членам сім’ї. Ви можете не тільки регулювати гучність звуку, але й грати в навушниках абсолютно беззвучно для оточення.
Яке піаніно обрати
Перейдемо до конкретних параметрів вибору підходящої моделі. Почнемо з того, що найкращими варіантами для вибору буде цифрове піаніно Casio чи Yamaha. Їхня різноманітність товарів на ринку настільки велика, що вони завжди лідирують у рейтингу покупок.
Це провідні виробники, серед товарів яких є дитячі, аматорські, домашні та безліч професійних інструментів. До тих, хто має гарні відгуки, можна віднести моделі від Kawai та Korg.
Також по темі: Музика для першого танцю молодят: добірка чуттєвих пісень ТОП-50 найкращих латиноамериканських хітів: плейлист Повний дзен: найкращі плейлисти для медитації з усього світуЯкщо йдеться про бюджетний інструмент для дому, для навчання або аматорської гри, тоді набір функцій та можливостей має бути розумним, щоб не переплачуватись за те, чим ви ніколи не користуватиметеся. Однак і купувати найдешевший варіант не варто.
Зверніть увагу на клавіші. Вони повинні мати однаковий прозір між собою, плавно натискатися, а також мати якісне приємне покриття. Якщо ви не женетеся за естетикою, то більш практичним буде матове покриття, оскільки глянсове з часом набуде потертості.
Параметри вибору
Говорячи про саму конструкцію, то для будинку найбільше підійде компактний тип. І хоча в них немає педалей і колонок, проте все інше не поступається корпусному типу. Корпусний тип більше нагадує звичний акустичний варіант із кришкою, педалями та корпусом з дерева. У таких моделях є звичні 88 клавіш із молоточковою механікою звучання, трьома рівнями чутливості.
Важливим чинником буде якість звучання. В цьому випадку не йдеться про гучність і потужність, оскільки особливо високі показники зустрічаються лише у професійних інструментів. Для домашнього фортепіано цього просто немає потреби. Інша річ якість. Поліфонія відрізняється кількістю нот. Для домашньої гри підійде від 64 до 128 нот. Потрібно враховувати наявність тембрів. У більшості простих моделей їх 14 і цього достатньо, щоб якісно музикувати.
Існують і прості must-have опції. Наприклад, можливість запису кількох мелодій у пам’ять інструменту, відображення нот при грі, метроном, покрокова система навчання, можливість підключати мобільні програми для гри, роз’єми для підключення базових девайсів і Bluetooth. Якщо ви плануєте складати музику, то варто відзначити і функцію автоматичного акомпанементу. Тут можна додати наявність звуків інших інструментів, ефектів і аудіо рекордерів.
Яким би не був ваш домашній інструмент, бажаємо, щоб він був завжди у використанні та приносив задоволення.
Кажуть — талановита людина, талановита у всьому. Тож до цифрового піаніно завжди можна додати ще й гітару. А Ранок вже підготував поради — як навчитися грати на гітарі.