ICTV Ранок 02.12.2020 07:45
02.12.2020 07:45
Поділитися

Чому на Тайвані люди не заражають одне одного коронавірусом?

Чому на Тайвані люди не заражають одне одного коронавірусом?

Особливості та цікавинки тайванського життя від українки Яни, що живе там вже кілька років з чоловіком.

Як Тайвань вийшов з коронавірусної гри?

Тайвань показав один з найкращих результатів в боротьбі з коронавірусом: за понад 200 днів там не зафіксували жодного випадку передачі COVID-19 від людини до людини.

Станом на 26 листопада загальна кількість хворих складала 625 людей, з них померло лише 7 людей.

Крім того, більшість хворих – це люди, які приїхали з за кордону, всередині країни вірус не розповсюджується.

Сьогодні ми відсвяткували 200 днів з того часу, коли зафіксували останній випадок коронавірусу. Ще у січні-лютому держава перекрила кордони і викорінила коронавірус з Тайваню. Тому зараз це одна з найбезпечніших держав країн у світі, сюди приїжджають американці та привозять своїх дітей, щоб вони могли ходити до шкіл і взагалі вести нормальний спосіб життя, – каже Яна.

Завдяки своєчасній реакції тайванської влади в січні і лютому, сьогодні ця країна може дозволити собі все те, що не можуть інші – жити, як в докарантинні часи. Зі святами, фестивалями та парадами, зокрема ЛГБД-парадами.

Також по темі: Скільки коштує житло на Тайвані? Розповідає українська емігрантка Імена в Еквадорі: українська емігрантка розповіла цікаві факти Гречка на вагу золота, а м'ясо нещодавно бігало. Емігрантка про життя в Йорданії

Життя як в докарантинні часи

Маленькі тайванські магазинчики – це те, в що на острові Яна закохалася чи не з першого погляду. Чим вони же вони її підкорили? Своєю багатофункціональністю. Окрім, скажімо, купити батончик, там ще можна забрати посилку. В Україні магазини теж почали надавати такі послуги, однак поки що це скоріш виняток, аніж правило.

Коли я їду забирати свою посилку на Тайвані, зручність в тому що її можна забрати в будь-якому відділені ком’юніті-стор – це такі маленькі супермаркети – вони є скрізь на кожному кутку. Тому це дуже зручно – не потрібно їхати до поштового відділення, –  зазначає Яна.

І поштові послуги посеред полиць з продуктами – це не все. Такі маленькі супермаркети мають ще декілька козирів.

Можна відсканувати документи, можна заплатити за комунальні послуги чи просто купити каву, – каже Яна.

Що це за фестивалі голодних духів проводять на Тайвані та чому саме тут в жителів нема стереотипів та упереджень щодо представників ЛГБТ-спільноти?

Дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як Естонія стала “електронною державою”.

Фото: Unsplash

02.12.2020 07:45

Топ-відео

Гарячі матеріали

Загрузка...

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ