Український емігрант розповів про життя в Катарі.
Олексій Кобзар, колишній журналіст нашої програми, сьогодні живе в Катарі. Він розповість, чому жителі Катару полюбляють змагатись одне з одним за красу та розкіш. А також, чому в Катарі обмежують продаж алкоголю, і купити його можна лише в декількох місцях і за великі гроші.
Катарці полюбляють мірятись рівнем розкоші
– Араби по своїй натурі – трохи показушники, для них картинка – важливіша за сутність. Так, у центрі Катару з’явилися такі багатоповерхівки-хмарочоси, вони дуже красиві й покликані показати статус їхнього власника, – каже Олексій.
Змагаються жителі Катару не лише у висоті й розкоші хмарочосів, а й у більш буденних речах, наприклад – хто ж гарнішу дівчину приведе в ресторан чи на вечірку.
Також по темі: Українець в Катарі. Як емігранту живеться в найгарячішій коронавірусній точці світу Українська емігрантка відверто про освіту в Німеччині Ким українці працюють в Катарі?Деякі місцеві клуби, бари та ресторани користуються тим, що чоловіки люблять жіноче оточення, тому раз на тиждень влаштовують так звані дівочі вечори – роблять для красунь вільний вхід і безкоштовно пригощають їх коктейлями.
Чому катарці не п’ють алкоголю
Катар – мусульманська країна і, як в багатьох мусульманських країнах, тут не схвалюють вживання алкоголю та обмежують його продаж.
– Одного разу була така одна ситуація, коли в супермаркеті я здалеку побачив пляшку, яка мені нагадала пиво. Підходжу – це справді пиво, але безалкогольне. Уявіть, вони продають у супермаркетах тільки безалкогольне пиво. Доступу до алкоголю немає, але все-таки є декілька легальних шляхів його роздобути, – каже Олексій.
Чи не єдине місце в Катарі, де наливають – це бари та ресторани при готелях, які належать до міжнародної мережі. В них є спеціальна ліцензія, і споюють вони найчастіше туристів, – за словами Олексія, місцеві там з’являються рідко.
Наступна інформація може шокувати українців – Олексій розказав, скільки коштує в таких готелях алкоголь:
– За келих або пляшку пива у вас попросять 40-50 ріалів щонайменше. 50 реалів, на секундочку, це 350-360 гривень. І це звичайне пиво. Приблизно стільки ж треба заплатити за найдешевший шот якогось міцного алкоголю.
Що ще входить до мусульманської “забороночки” та чому ліцензію на алкоголь отримати в Катарі майже неможливо?
Дивіться у відео.
Нагадаємо, ми писали про те, як в Катарі піклуються про корінних жителів.
Фото: Unsplash