УКР
УКР
15.05.2019 16:45
Поділитися

Український підприємець з нуля побудував цілу паперову імперію

0

350 робітників. Виробництво, відбудоване з нуля. Сьогодні – це один з найбільших заводів України з виготовлення туалетного паперу, паперових серветок та рушників. А 20 років тому це були голі стіни та голий ентузіазм, які потрібно було наповнити правильним змістом.

«Мені завжди просто подобалося виробництво, але в підсумку так вийшло, що паперова галузь мені здалася найбільш перспективною і вона залишається перспективною, просто вона дуже грошово-ємна»,  – говорить бізнесмен Ілля Мирецький.

У нього були гроші – але не було ідеї. У нього з’явилася ідея – але не було людей!

Ілля Мірецький ризикнув, вклався у паперове виробництво… і одразу ж, з чим стикнувся – відсутність фахових кадрів! Довелося навчати самотужки.

Також по темі: Своя справа: подружня пара відкрила квіткову кав’ярню в Києві Своя справа: українець створив власний сервіс із прибирання Своя справа: як побудувати успішний бізнес на чистці взуття

Підгледіти, як правильно організувати паперове виробництво – не було де, адже 20 років тому лише один великий завод в Україні виготовляв подібну продукцію.

Це зараз Ілля навчає людей. А декілька років тому –  всьому навчався сам!

«Теоретично я досить серйозний фахівець в обладнанні на території СНД: об’їздив близько ста різних заводів у світі», – розповідає бізнесмен.

Перше обладнання з’явилося не одразу. Спочатку треба було вивчити ринок і зрозуміти – що компанія може собі дозволити на старті.

Адже якісне спеціалізоване устаткування коштує навіть не тисячі, а мільйони!

«Перша машина з’явилася в 2000 році, спочатку примітивна, потім їх ставало більше й більше. Обладнання коштує космічних грошей, а щоб вибудувати вертикально інтегровану компанію від сировини до кінцевого продукту, треба дуже багато грошей. Десятки мільйонів доларів», – згадує Ілля Мірецький.

Не боятися перешкод, не боятися вчитися і втрачати… Поступово компанія вирвалася в лідери, і навіть конкуренти почали підглядати ідеї для своєї діяльності…

І тут в країні почалися  військові дії. Торгівля з деякими сусідніми країнами звелась нанівець. Довелося знову починати з нуля: відкривати нові ринки збуту!

«Ми переорієнтувалися на європейський ринок, і на сьогоднішній момент збільшили продажі в 4 або навіть 5 разів, починали практично з нуля. Ми експортуємо досить багато, у нас 40% продукції йде за кордон», – розповідає бізнесмен.

Історія будь-якого працюючого бізнесу – ці історія про поразки і перемоги. А ще це історія про натхнення.

Адже, навіть якщо у тебе немає потрібного обладнання, кваліфікованих кадрів, чітко сформованої ідеї сьогодні – ти обов’язково досягнеш успіху завтра.

Якщо будеш плідно працювати і навчатися. Адже кожен має право на свою справу.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як з’явилися паперові серветки.

15.05.2019 16:45
0Загрузка...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору