Своя справа: як побудувати успішний бізнес на чистці взуття

Почати бізнес з нуля це важко, а починати з нуля справу в якій ви ніколи не зналися – це взагалі фантастика! Але сьогоднішні наші герої довели протилежне.

Руслан керує дизайн-студією, і якось він підгледів, як товариш випробовує засіб для чистки взуття і зрозумів – з цього можна мати непогані гроші. Так з’явилася ідея відкрити із другом свою справу – хімчистку для взуття. А точніше – спочатку тільки для кросівок. Руслан нічого не знав ні про чистку, ні про кросівки. Все для справи вивчали самостійно – через Інтернет, а також – методом спроб та помилок. І як тільки Руслан набрався досвід, і як тільки у хімчистки з’явився попит – партнери розійшлися у поглядах та розбіглися.

Питання  стало ребром – або закрити справу, або шукати нову людину.  Рішення прийшло звідти, звідки ніхто не чекав – допомогла дружина Ніка, а потім почала керувати справою і вивела бізнес і кризи.

«Це було складно і цікаво, адже я ніколи не займалася підприємництвом. Мені було цікаво спробувати зробити місце, де дійсно хороший сервіс», – розповідає Ніка Гордієнко.

Було б дурістю закривати перспективну справу, адже на той час конкуренції майже не було. Тож дівчина вирішила розвиватися. Не тямлячи у фарбах та видах шкіри, Ніка довго шукала, вичитувала та випробовувала різні засоби. А фарби шукали ледь не по всьому світу.

Руслан і Ніка бралися чистити не лише кросівки, але й майже всі інші види взуття. Але виникла проблема – їм стало тісно в закутку, в якому вони працювати. А знайти пристойне приміщення за нормальні гроші в столиці – завдання не з легких. Але була ще одна проблема – потрібні хороші майстри, такі, щоб не лише чистити вміли, але й фарбувати, ремонтувати і робити все-все, щоб взуття виглядало, як новеньке.

Більше дивіться у відео

Також дивіться: Подружжя з Києва вирощує екзотичні гриби на українській землі

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ