УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Закони Південної Кореї, які тебе здивують

Українець Володимир вже 11 років живе в Південній Кореї. За цей час він добре вивчив країну і поділиться з нами своїми знаннями. Країна, яка подарувала світу хіт «Gangnam Style», надійні автомобілі і величезну кількість роботів – Республіка Корея, яку частіше називають Південна Корея. [read_more_news] Саме туди в 2008 році поїхав вчитися, а згодом і залишився жити наш земляк Володимир.
- Я працюю викладачем лекцій на тему адаптації в корейському суспільстві для тих людей, які вперше приїздять в Корею, — каже чоловік.
Чому порушення ПДР в Кореї майже ніколи не залишається не поміченим? За що у корейського водія можуть конфіскувати автомобіль? І в яких випадках автомобілістам пробачають неправильну парковку, дивіться далі у сюжеті. Нагадаємо, раніше ми розповідали про плюси та мінуси проживання в Австрії. 

Закони Південної Кореї, які тебе здивують

0 Коментувати

Українець Володимир вже 11 років живе в Південній Кореї.

За цей час він добре вивчив країну і поділиться з нами своїми знаннями.

Країна, яка подарувала світу хіт «Gangnam Style», надійні автомобілі і величезну кількість роботів – Республіка Корея, яку частіше називають Південна Корея.

Також по темі: Дивні звичаї Японії, які для українців здаються іншою реальністю В Японії працівники залізниць ховаються за стінами. Чому? Чому в новорічну ніч в Японії не чекають на бій курантів?

Саме туди в 2008 році поїхав вчитися, а згодом і залишився жити наш земляк Володимир.

– Я працюю викладачем лекцій на тему адаптації в корейському суспільстві для тих людей, які вперше приїздять в Корею, — каже чоловік.

Чому порушення ПДР в Кореї майже ніколи не залишається не поміченим? За що у корейського водія можуть конфіскувати автомобіль? І в яких випадках автомобілістам пробачають неправильну парковку, дивіться далі у сюжеті.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про плюси та мінуси проживання в Австрії. 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

21.01.2020 16:20
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: