УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: Іспанія у пеклі коронавірусу: як виживає країна

Налякані люди, виснажені лікарі, хворі, які лежать на підлозі в коридорах, тому що ні палат, ні ліжок не вистачає, переповнені морги і ковзанки, як стали моргами – такі іспанські реалії сьогодні. Станом на перші дні квітня Іспанія змагається з Італією за друге місце в трагічній статистиці після США. Саме ці держави є головними жертвами COVID-19. Статистика по коронавірусу в Іспанії дуже сумна, тому країні нічого не залишається, як закривати людей вдома. Виходити на вулицю можна лише з трьох причин – купити продукти, ліки або вигуляти собаку. [read_more_news] Чому Іспанія так постраждала, і як її громадяни живуть сьогодні в умовах пандемії – дивіться в сюжеті рубрики Емігранти. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що відомо про коронавірус у В’єтнамі.

Іспанія у пеклі коронавірусу: як виживає країна

0 Коментувати

Налякані люди, виснажені лікарі, хворі, які лежать на підлозі в коридорах, тому що ні палат, ні ліжок не вистачає, переповнені морги і ковзанки, як стали моргами – такі іспанські реалії сьогодні.

Станом на перші дні квітня Іспанія змагається з Італією за друге місце в трагічній статистиці після США. Саме ці держави є головними жертвами COVID-19.

Статистика по коронавірусу в Іспанії дуже сумна, тому країні нічого не залишається, як закривати людей вдома.

Виходити на вулицю можна лише з трьох причин – купити продукти, ліки або вигуляти собаку.

Також по темі: Коронавірус в Італії: як живеться емігрантам в ізоляції Дивні звичаї Еквадору: що треба знати туристу та емігранту Емігрантка розповіла шокуючі факти про Мексику

Чому Іспанія так постраждала, і як її громадяни живуть сьогодні в умовах пандемії – дивіться в сюжеті рубрики Емігранти.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що відомо про коронавірус у В’єтнамі.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

07.04.2020 17:47
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: