УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: “Духовні скрєпи” імперії: Казарін про те, чому в Росії неможлива демократія

Чому в Росії неможлива демократія. Російська Федерація  — навіть після всіх “усушок” та “утрусок”, що сталися з нею протягом ХХ-го століття, лишається країною, яка приречена існувати за наднаціональними законами. Вона не стала національною державою – та й не може в теперішньому вигляді такою стати. Занадто велика різниця між її окраїнами, занадто масштабні відмінності між мешканцями Бурятії та Дагестану, ненцями та чеченцями. Вона приречена на інклюзивність, переконуючи мешканців упокорених раніше територій, що існування у спільній державі для них – благо. Будь-хто, кому в Росії вдалося перемогти дракона, віч-на-віч постає перед нездоланною проблемою: країна схожа на клаптикову ковдру. Вона – заручниця протиріч: між національними республіками та російськими областями, між регіонами-донорами та дотаційними територіями, між тими, кого годує Москва, і тими, хто годує Москву. [read_more_news] Чому не вдається встановити демократію у Росії? Детальніше про це дивіться в сюжеті політичного оглядача Павла Казаріна. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як Кремль маніпулює історією. Фото: Рexels

“Духовні скрєпи” імперії: Казарін про те, чому в Росії неможлива демократія

0

Чому в Росії неможлива демократія.

Російська Федерація  — навіть після всіх “усушок” та “утрусок”, що сталися з нею протягом ХХ-го століття, лишається країною, яка приречена існувати за наднаціональними законами.

Вона не стала національною державою – та й не може в теперішньому вигляді такою стати.

Занадто велика різниця між її окраїнами, занадто масштабні відмінності між мешканцями Бурятії та Дагестану, ненцями та чеченцями.

Вона приречена на інклюзивність, переконуючи мешканців упокорених раніше територій, що існування у спільній державі для них – благо.

Будь-хто, кому в Росії вдалося перемогти дракона, віч-на-віч постає перед нездоланною проблемою: країна схожа на клаптикову ковдру.

Вона – заручниця протиріч: між національними республіками та російськими областями, між регіонами-донорами та дотаційними територіями, між тими, кого годує Москва, і тими, хто годує Москву.

Також по темі: Нездоровий апетит. Де ж насправді закінчується Росія? Неадекватність Кремля на руку Україні? Казарін про одну з головних помилок Росії Пандемія коронавірусу поставила весь світ перед спокусою. Казарін про негідників і дурнів

Чому не вдається встановити демократію у Росії?

Детальніше про це дивіться в сюжеті політичного оглядача Павла Казаріна.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як Кремль маніпулює історією.

Фото: Рexels

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

11.02.2022 13:00
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: