
Айфон 13 — компактний базовий смартфон Епл, представлений восени 2021 року. Досі актуальний завдяки збалансованому апаратному забезпеченню та передовим програмним технологіям. Працює на базі шестиядерного процесора A15 Bionic з чотирма графічними ядрами та 16-ядерним нейронним рушієм. Має 4 Гігабайти оптимізованої швидкої оперативки та від 128 до 512 гігабайтів постійної пам’яті.
Головна перевага — ціна. Айфон 13 новий значно дешевший за своїх наступників, тож є чудовим рішенням, якщо хочеться комфортно перейти з Android на IOS.
«Моноброва»
Для когось «гривка» — елемент, який краде корисний екранний простір. А хтось навпаки вважає її одним з найцікавіших дизайнерських кроків Apple. Хай там як, але вона свого часу й справді робила Айфони впізнаваними. Інші бренди якщо й намагалися повторити подібну конструкцію, виходило зовсім не як у купертинівців.
Тринадцяте покоління Айфонів — останнє, в якому всі чотири моделі з «монобровою», яка гармонійно доповнює фронтальну панель і не заважає експлуатації.
Також по темі: Як продезінфікувати смартфон і не нашкодити екрану: дієві методи Врятувати життя в смартфоні: корисні чатботи в період війни Письменник про професію: чи можна написати книгу у смартфоні?Ефектна колірна палітра
Смартфони Apple славляться нестандартними відтінками. Крім класики у лінійках завжди присутні екстраординарні фірмові кольори. Флагманським моделям зазвичай дістається стримане оздоблення, а базовим — яскравіше та більш розслаблене.
У тринадцятого Айфона аж шість варіантів дизайну:
- насичений трав’яний;
- ніжно-рожевий;
- темно-синій з легким висвітленням у зоні основної камери;
- глибокий чорний з глянцевим фінішем;
- «зоряне сяйво» уособлює білий перламутр;
- червоний.
Офіційна програмна підтримка
Apple надає своїм розробкам офіційну програмну підтримку впродовж перших п’яти років з моменту виходу. Це означає, що вони постійно отримують нові функціональні фішки та вдосконалюються. Обнови бувають масштабні та проміжні, що включають незначні покращення та усунення багів ПЗ. Базова «тринадцятка» — досі в списку оновлюваних Айфонів, тому її програмне забезпечення відповідає вимогам часу.
Широкий вибір аксесуарів
До моделі підходять дротові навушники EarPods з лайтнингом, а також бездротові AirPods — базові, Прошки та Макси. Безшовна сумісність гарантована завдяки приналежності до єдиної екосистеми. З тієї ж причини — комфортна інтеграція з Apple Watch та іншими фірмовими пристроями.
Асортимент чохлів вражає. Особливої уваги заслуговують оригінальні кейси з натуральної шкіри. Вони м’які, невибагливі до догляду, не ковзають, забезпечують надійний захист.
Підтримуються різні види зарядки:
- класична від блока живлення;
- магнітна від ПК;
- бездротова від спецстанції.
Можна використовувати повербанки різної енергетичної місткості для підзаряджання без доступу до розетки.
Надійна конструкція
Хоч смартфон призначений для звичайних, а не екстремальних умов, у нього гідний запас міцності. Передбачено захист від пилу та вологи за стандартом IP68. Рамку зроблено зі стійкого до деформування алюмінію. Спереду панель Ceramic Shield з покращеною зносостійкістю.
iPhone 13 не треба чекати місяцями чи вишукувати по всьому світу. Новий, відновлений або такий, що у вжитку — який саме обрати, залежить від бюджету та побажань до експлуатаційних характеристик.
Головне фото: Unsplash
Стів Джобс змінив світ технологій, а продукція Apple стала еталоном інновацій. Але він не створив усе це сам. Поруч із ним був геніальний українець, без якого історія бренду могла б скластися зовсім інакше. Хто він? Читай далі.