ICTV Ранок 12.07.2022 12:45
12.07.2022 12:45
Поділитися

5 книг, які варто прочитати до 30 років

5 книг, які варто прочитати до 30 років

Книги – це зброя, яка має неймовірну силу. Вони можуть підштовхнути до дій, додати впевненості в собі, вирішити внутрішню дилему або зовсім змінити спосіб мислення людини. 

Немає сенсу розповідати про те, наскільки важливо читати – про це було сказано надто багато.

Краще зосередитись на тому, що варто читати людям віком до 30 років, адже це найкращий час для саморозвитку та пошуків себе. І ніщо так, як хороші книги, не може із цим допомогти.

Ранок у Великому Місті підготував для тебе нову цікавезну підбірку. Бери до уваги та ділись із друзями – успіх не змусить довго на себе чекати!

Топ-5 книг, які варто прочитати до 30 років

Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім

Автор: Мег Джей

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Читацький щоденник (@reading_diary13)

Американська психологиня Мег Джей багато років працювала із людьми у віці від 20 до 30 років. У книзі вона стверджує, що саме цей період є найкращим для самовдосконалення.

Авторка наводить безліч цікавих досліджень вчених, соціологів та економістів, які підтверджують цю думку.

Мег Джей пише:

80 % доленосних подій трапляються в житті людини до 35 років. Після 30 років ми, як правило, або продовжуємо розпочате в період між 20-30 роками, або намагаємося скорегувати здійснені в цей час кроки.

Авторка закликає позбутись стереотипу, що молодість – це щось мимовільне й несуттєве. І мотивує почати діяти просто зараз.

Якщо ти саме проживаєш свої “важливі роки”, то не барися і поспіши прочитати книгу, яка точно повпливає на твоє подальше життя.

12 правил життя. Як перемогти хаос

Автор: Джордан Пітерсон

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vira Vakulenko (@vakulka_books)

Видана у 2018 році, книга очолила списки бестселерів у США, Великій Британії та Канаді.

Її автор – клінічний психолог, тож він як ніхто інший знає про способи боротьби з внутрішнім хаосом.

Також по темі: Улюблені книги знаменитостей: що радять почитати зірки та бізнесмени Улюблені книги Білла Гейтса. Мастрід від американського підприємця 5 книг, які можна прочитати за 1 вечір (і запам’ятати надовго)

Це не типова мотиваційна література, до якої всі звикли. Готуйтесь почути критику покоління «двотисячних», а також доволі емоційний заклик узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.

Чому ваші слова мають бути точними, спина прямою, а руки завжди готовими погладити зустрічного кота? Що це за 12 правил, і чому їх потрібно почати виконувати зараз же, якщо хочете світле майбутнє?

Розбуди в собі велетня

Автор: Тоні Роббінс

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Коли ти юний та амбітний, то прагнеш до цілковитої незалежності у всіх можливих планах. Але часто цього не так і легко досягнути.

Один із найкращих коучів у цілому світі Тоні Роббінс пояснив у цій книзі, як взяти під контроль свої почуття і емоції, здоров’я, фінанси та відносини з навколишнім світом.

Ефективні стратегії та конкретні прийоми на пріоритезацію, самоусвідомлення та цілепокладання допоможуть тобі нарешті отримати владу над силами, які керують твоїм життям і долею.

Адже хіба не цього найбільше хоче наш молодечий максималізм?

13 звичок, яких позбулися сильні духом люди

Автор: Емі Морін

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений biblioteka22 (@bibliotekafilia22)

Життя не питає нас, коли краще підкинути труднощі. А якщо вони приходять нізвідки у молодому віці, коли все скидається на веселу вечірку, прийняти їх куди важче.

Маючи гіркий життєвий досвід через раптову втрату найдорожчих людей, авторка, психологиня за освітою, описує свій тривалий шлях до подолання депресії.

Час нічого не лікує, — сенс лише у тому, як розпоряджатися ним, і саме це впливає на швидкість одужання — стверджує авторка.

Лише сильні духом, на думку Емі Морін, не песимістично існують, а по-справжньому живуть. То як долучитись до їх рядів, і навіщо для цього аж 13 звичок?

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

Автор: Віктор Франкл

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Саме молоді люди до 30 років найбільше переймаються питанням пошуків себе й сенсу свого існування. І це правильно! Коли як не зараз?

Австрійський психолог і філософ, засновник логотерапії Віктор Франкл, описуючи свій важкий життєвий досвід, дав відповіді на ці питання.

Той, хто знає, навіщо жити, може витримати будь-яке як, — писав Франкл.

Читаючи цю книгу, ти зануришся у моторошну атмосферу концтабору, зрозумієш, де черпати жагу до життя, і чому так важливо відшукати його сенс просто зараз.

Нагадаємо, раніше ми писали про найкращі твори Джанні Родарі для дітей та дорослих.

Головне фото: Unsplash

Софія Сукач

12.07.2022 12:45

Топ-відео

Гарячі матеріали

Загрузка...

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ