УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Зеленський — стрес-тест для України? Казарін про екватор каденції президента

Президентська каденція Володимира Зеленського досягла екватору. Два з половиною роки тому хтось оголосив його перемогу — електоральним майданом. Хтось схильний був розцінювати, як ризикований експеримент. Але за підсумком, ближчими до правди виявилися ті, хто зміг утриматися від екзальтації. На думку Павла Казаріна, президентство Зеленського нагадує стрес-тест для України. З 2014 по 2019 країна оточувала себе символічним парканом, виробляла нову політичну мову та формувала наново уявлення про норму та девіацію. Але аж до 2019 року ніхто не міг впевнено сказати – наскільки стійким є новий соціальний договір і якою мірою він здатний існувати без підтримки першої особи. [read_more_news] Володимир Зеленський переміг на хвилі антиелітарного запиту. Втома від еліт та протиставлення"простої людини" — "колективному бюрократу" два роки тому здобули тріумфальну перемогу в нашій країні. Але що з цього вийшло? І чого саме вдалося досягнути Зеленському? Дивіться у сюжеті політичного оглядача Павла Казаріна. Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента Зеленського

Зеленський — стрес-тест для України? Казарін про екватор каденції президента

0 Коментувати

Президентська каденція Володимира Зеленського досягла екватору.

Два з половиною роки тому хтось оголосив його перемогу — електоральним майданом.

Хтось схильний був розцінювати, як ризикований експеримент.

Але за підсумком, ближчими до правди виявилися ті, хто зміг утриматися від екзальтації.

На думку Павла Казаріна, президентство Зеленського нагадує стрес-тест для України.

З 2014 по 2019 країна оточувала себе символічним парканом, виробляла нову політичну мову та формувала наново уявлення про норму та девіацію.

Але аж до 2019 року ніхто не міг впевнено сказати – наскільки стійким є новий соціальний договір і якою мірою він здатний існувати без підтримки першої особи.

Також по темі: "Байрактар" перейменують у "Бандеру"? Як РФ посварилась із Туреччиною через Україну Кого насправді переміг Зеленський під час президентських виборів? Думка Казаріна Кремль незадоволений. Навіщо Росія стягує війська до кордону з Україною?

Володимир Зеленський переміг на хвилі антиелітарного запиту.

Втома від еліт та протиставлення”простої людини” — “колективному бюрократу” два роки тому здобули тріумфальну перемогу в нашій країні.

Але що з цього вийшло?

І чого саме вдалося досягнути Зеленському?

Дивіться у сюжеті політичного оглядача Павла Казаріна.

Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента Зеленського

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

06.11.2021 11:30
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: