УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як у Бельгії допомагають приїжджим українцям

Бельгія – одна з найблагополучніших країн Європи. Українка Вікторія переїхала туди 5 років тому. Одразу після переїзду вона безкоштовно пройшла мовні курси та курси перекваліфікації. Чим ще допомагають у Бельгії приїжджим – дивіться нижче. Українка ризикнула переїхати в чужу країну майже без знання мови та з українським дипломом. Багато де це стало б великою перешкодою, але не в Бельгії. Там ці проблеми допомагають вирішити. Спочатку абсолютно безкоштовно вчать людей мовам, а в Бельгії їх три офіційні – німецька, французька та нідерландська. Після того, як Вікторія опанувала мову, вона пішла шукати роботу, але знайти хорошу, якщо на руках українська освіта, не так просто. На Батьківщині Вікторія працювала журналістом, а стати ним на чужині – місія майже нездійсненна. Тому українка вирішила перекваліфікуватися. [read_more_news] Більше про історію українки дивіться в сюжеті рубрики Емігранти. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як у Кореї живуть українці.

Як у Бельгії допомагають приїжджим українцям

0 Коментувати

Бельгія – одна з найблагополучніших країн Європи. Українка Вікторія переїхала туди 5 років тому.

Одразу після переїзду вона безкоштовно пройшла мовні курси та курси перекваліфікації. Чим ще допомагають у Бельгії приїжджим – дивіться нижче.

Українка ризикнула переїхати в чужу країну майже без знання мови та з українським дипломом. Багато де це стало б великою перешкодою, але не в Бельгії.

Там ці проблеми допомагають вирішити. Спочатку абсолютно безкоштовно вчать людей мовам, а в Бельгії їх три офіційні – німецька, французька та нідерландська.

Після того, як Вікторія опанувала мову, вона пішла шукати роботу, але знайти хорошу, якщо на руках українська освіта, не так просто.

На Батьківщині Вікторія працювала журналістом, а стати ним на чужині – місія майже нездійсненна. Тому українка вирішила перекваліфікуватися.

Також по темі: Емігрантка розповіла шокуючі факти про Мексику Селами керують вожді, а у школах навчаються 6 класів: особливості життя у Французькій Гвіані Чому в Канаді студенти не хочуть жити у студентських гуртожитках?

Більше про історію українки дивіться в сюжеті рубрики Емігранти.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як у Кореї живуть українці.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

17.11.2019 17:46
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: