УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: Як отримати волонтерську допомогу під час карантину?

Карантин і пандемія коронавірусу – неабиякий виклик для багатьох країн світу, зокрема для України. Це перевірка не тільки державних інституцій, але й усього суспільства на людяність і готовність протидіяти спільному ворогу. У період, коли вся країна перебуває на карантині, а на передовій не тільки військові, але й медики – волонтерський рух України знову підтримує тих, хто цього потребує. Тому в Україні запрацював сайт covid19help.com.ua, де зібрані різні волонтерські ініціативи, які надають допомогу під час боротьби з пандемією COVID-19. Їх розбили на декілька розділів, є добірка проектів, які підтримують лікарів та літніх людей. Окрім того, є перелік організацій, до яких можна долучитися, аби допомогти. [read_more_news] Більше про волонтерську допомогу в Україні під час карантину – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як не заразитися короновірусом у супермармаркеті.

Як отримати волонтерську допомогу під час карантину?

0 Коментувати

Карантин і пандемія коронавірусу – неабиякий виклик для багатьох країн світу, зокрема для України.

Це перевірка не тільки державних інституцій, але й усього суспільства на людяність і готовність протидіяти спільному ворогу.

У період, коли вся країна перебуває на карантині, а на передовій не тільки військові, але й медики – волонтерський рух України знову підтримує тих, хто цього потребує.

Тому в Україні запрацював сайт covid19help.com.ua, де зібрані різні волонтерські ініціативи, які надають допомогу під час боротьби з пандемією COVID-19.

Їх розбили на декілька розділів, є добірка проектів, які підтримують лікарів та літніх людей.

Окрім того, є перелік організацій, до яких можна долучитися, аби допомогти.

Також по темі: Що брати до лікарні, якщо вас забирає швидка – список Хрустять коліна: чому це виникає та що робити Звільняють під час карантину – що робити?

Більше про волонтерську допомогу в Україні під час карантину – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як не заразитися короновірусом у супермармаркеті.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

08.04.2020 16:13
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: