УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як держава збирається захиcтити права українських заробітчан?

Нещодавно депутати Верховної ради прийняли законопроект про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні українців за кордоном.  Щоправда, поки що лише у першому читанні. Але експерти кажуть: він дозволить запустити механізм боротьби з шахраями й убезпечити від втрати грошей українських заробітчан. Українці, які мають намір заробляти кошти за кордоном, часто втрачають гроші в різних шахрайських схемах.  Наприклад, знаходять оголошення на роботу в соцмережах на сторінках посередників, які обіцяють за певну суму грошей начебто легальне працевлаштування. А потім – ні грошей, ні запрошення на роботу.  Які саме зміни можуть відбутися, у разі ухвалення законопроекту, і чи дійсно вони допоможуть захистити українських заробітчан?  Дивіться у відео. [read_more_news] Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи випустять заробітчан з України назад у Європу. Фото: Pixabay

Як держава збирається захиcтити права українських заробітчан?

0 Коментувати

Нещодавно депутати Верховної ради прийняли законопроект про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні українців за кордоном. 

Щоправда, поки що лише у першому читанні. Але експерти кажуть: він дозволить запустити механізм боротьби з шахраями й убезпечити від втрати грошей українських заробітчан.

Українці, які мають намір заробляти кошти за кордоном, часто втрачають гроші в різних шахрайських схемах.  Наприклад, знаходять оголошення на роботу в соцмережах на сторінках посередників, які обіцяють за певну суму грошей начебто легальне працевлаштування. А потім – ні грошей, ні запрошення на роботу. 

Які саме зміни можуть відбутися, у разі ухвалення законопроекту, і чи дійсно вони допоможуть захистити українських заробітчан? 

Дивіться у відео.

Також по темі: Як живеться заробітчанам у В’єтнамі: емігранти про роботу в країні Як США випробовують заробітчан з України Родичам заробітчан доведеться декларувати перекази з-за кордону

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи випустять заробітчан з України назад у Європу.

Фото: Pixabay

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

02.07.2020 14:10
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: