Махінації на касах самообслуговування: як британці купують дорогі продукти за копійки

Велика Британія – країна, в якій інновації впроваджуються абсолютно в усіх сферах. Наприклад, щоб не витрачати вільний час на супермаркети, британці скуповуються в інтернеті.

– Усі магазини тут онлайн. Замовляєш продукти, їх привозять у різних пакетах: що в холодильник покласти, а що так. Це дуже зручно, – розповіла лондонська блогерка Дар’я Верба.

Щоб замовити їжу, треба лише зареєструватись, і можна починати наповнювати свій електронний кошик продуктами. До речі, при реєстрації можна також отримати купон на знижку до 50 фунтів стерлінгів, а це – 1500 гривень.

Замовивши продукти звечора, уже наступного ранку можна чекати на кур’єра. У Лондоні цими послугами за минулий рік скористались аж 720 тисяч покупців, та серед них є й такі, хто не задоволений покупками.

Також по темі: В Україні зносять МАФи, а в Лондоні? Британія може спростити в'їзд для українців Мало працюють і багато заробляють: що варто знати про роботу у Франції

Наприклад, Майя Григор’єва, яка живе в Лондоні, каже, що їй доставляли продукти, термін придатності яких закінчувався буквально через два дні.

Тому Майя затоварюється у звичних нам супермаркетах, адже там і на кінцеву дату споживання можна подивитись, і вибрати абсолютно все, чого тільки душа забажає.

Тим більше, що в супермаркетах зараз стало значно зручніше. Кудись позникали всі черги на касі, натомість з’явились сканери самообслуговування.

Та минулого року британські дослідники з’ясували, що такі сканери самообслуговування спонукають людей до шахрайства. Чому? Більше дивіться в сюжеті.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про заробітки в США

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ