В Україні зносять МАФи, а в Лондоні?

Велика Британія – це країна, у якій відкрити власний бізнес простіше, ніж туди потрапити. А звичним нам торговим коробкам – МАФам знайшли незвичне застосування.

Культура поп-апів, тимчасових магазинчиків, у Лондоні розвивається вже протягом кількох років. Щоденно закриваються та відкриваються щонайменше 10 таких міні-магазинів та кафе.

«Поп-апи спроектовані, щоб бути тимчасовими: це може бути на літо, на кілька тижнів або лише на кілька ночей», – розповів британський блогер Дан Калладін.

Вартість оренди поп-апу стартує від 10 британських фунтів за добу. Це 360 гривень. Небагато, правда ж? Саме тому поп-апам надають перевагу підприємці, які тільки починають свою справу.

Також по темі: Скільки коштує відпочинок у Таїланді?

І хоч поп-апи – це культура тимчасових закладів, які можуть бути розташовані будь-де, та часто вони асоціюються з корабельними контейнерами, в яких перевозять вантажі.

Лондонські тимчасові заклади, які розташовані в міні-будках, дуже схожі на наші  українські МАФи.

Ще донедавна вони були ледве не на кожному кроці: на зупинках, у переходах метрополітену. Та останнім часом влада веде активну боротьбу з ними, просто зносить їх.

А яким методом боряться з такими тимчасовими магазинчиками в Лондоні? Дивіться в авторській рубриці Олексія Кобзаря Однією ногою в Європі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як українці в Сінгапурі живуть. 

 

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ