Дорогі продукти і дешеві екзотичні фрукти. Українка про життя в Еквадорі

В Еквадорі дуже дорогі волоські горіхи, а місцеві магазини можуть продати ковбасу під виглядом і за ціною бекону. Про це Ранку у Великому Місті розказала українка Алла, яка живе в Еквадорі.

Колись вона жила в маленькому українському місті Слов’янську, сьогодні вона теж живе в маленькому містечку. Але замість солоних озер у неї – цілий океан, замість каштанів – пальми, а замість українського суржику – іспанська мова.

Алла розкаже, чим український національний одяг схожий на еквадорський? Чому в місцевих магазинах треба бути уважним, коли купуєш бекон? І чому в Еквадорі краще не купувати спідню білизну?

Що спільного в Еквадору й України?

Різні культури, різні народи, різні континенти – здавалося б, в Еквадору та України не може бути нічого спільного. Однак Алла знайшла деякі схожі риси між цими абсолютно несхожими країнами.

– Цікаво, що деякі жіночі національні сорочки тут дуже нагадують наші вишиванки. А індіанці в горах багато знають про лікувальні рослини, як і наші люди, що живуть за містом. Місцева музика мені не подобається. І зараз я кажу про чисто еквадорську музику. Вважаю, що українська, як народна, так і сучасна набагато краща. Та кожному своє, – каже дівчина.

Недоліки життя в Еквадорі

Не до душі нашій героїні еквадорська кухня,  якщо порівнювати її з українською. Але Алла дуже рідко наважується про це говорити своїм еквадорським землякам.

– Якщо українець каже, що українська їжа для нього краща за еквадорську – для місцевого це, як ножем по серцю. Починають ображатися, навіть інколи сваритися.

Не в захваті Алла і від еквадорських продуктів, точніше, від їхнього асортименту. За словами українки, він часто дуже скромний, особливо погані справи в Еквадорі з шоколадом та чаєм.

Ціни на деякі продукти теж дещо бентежать українку, на її думку, часто їхня якість не відповідає вартості.

– Цікаво, що продукти місцевого виробництва мають таку ж ціну, як імпортні. Тільки от імпортні мають набагато кращу якість. Ще 10 років тому тут був багатий вибір різних імпортних продуктів та речей , а зараз він ніякий, – каже вона.

Втім, у місцевих супермаркетів є більш серйозний гріх, ніж небагатий вибір або зависокі ціни. За словами Алли, інколи магазини видають один продукт за інший.

В Алли зауваження не лише до місцевих виробників продуктів, а й до виробників білизни. Вона тут майже одноразова, переконує українка.

Також по темі: Чому в Йорданії ви ніколи не посидите на гучних застіллях? Розповідає українська емігрантка Чому Данія – ідеальне місце, щоб зустріти старість? Розповідь емігрантки Казкове Балі: український емігрант про життя на райському острові

Дорогі волоські горіхи й екзотичні фрукти за безцінь

– Цікава особливість, що в Еквадорі возять фрукти та овочі прямо до вашого будинку. І це дуже зручно, особливо, якщо ви живете за межами міста. До нас кожної суботи приїздять. І це не тому що зараз карантин, то завжди існувало, – каже Алла.

А які плюси життя в Еквадорі?

Детальніше про них дивіться у відео. Спойлер – Алла каже, вони значно переважають недоліки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як українцю живеться в Катарі.

Фото: Unsplash

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ