Чи варто купувати долар за «вигідною» ціною

У спадок від буремних 90-х нам дісталася звичка відкладати валюту “на чорний день”. Відтак, ми роками пропадаємо на роботі, бо заробляємо на омріяну відпустку за кордоном, машину чи якийсь надсучасний гаджет.

Тим часом, іноземні спекулянти вигадали, як швидко зірвати великий куш на доларах. При цьому наші з вами заощадження суттєво знецінюватимуться.

Зазвичай, зміцнення національної валюти свідчить про позитивні економічні процеси в державі, якщо на це, звісно, є об’єктивні причини.

Наприклад, зростання ВВП завдяки розвитку промисловості, позитивне торговельне сальдо – коли експорт переважає над імпортом. Саме тоді зростають доходи і купівельна спроможність населення.

Також по темі: Що буде з курсом долара: банкіри переглянули свої прогнози Кешбек та програми лояльності: як повернути гроші за покупки і отримати подарунки Як планувати сімейний бюджет: поради від експерта ШвидкоГроші

Але чим зумовлена довготривала тенденція зниження курсу долара, якщо покращення життя українці так і не відчули? Детальніше про це дивіться в сюжеті.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про IBAN.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ