ICTV Ранок 06.06.2024 17:52
06.06.2024 17:52
Поділитися

Чи можна собі дозволити відпочинок, коли в твоїй країні війна?

Чи можна собі дозволити відпочинок, коли в твоїй країні війна?

Психологи в один голос кажуть “Так!” Не тільки можна, але й потрібно. Адже питання вигорання, втоми від повітряних тривог, обстрілів, постійних відключень світла та безлічі інших стресів в яких живуть українці майже три роки, шкодять не лише ментальному здоров’ю людини, але й економіці країни.

Тож, наш порятунок в наших руках. Якщо душа вимагає позитивних емоцій, зміни картинки перед очима, нових гастрономічних смаків і щасливих фото в телефоні – не стримуйте себе та хутко бронюйте квитки й готелі в країни, де сієста – стиль життя, а не розкіш! Якщо ви вже пакуєте валізи, будуєте маршрути та знаходитесь в особливому літньому вайбі, не забудьте про обов’язкове туристичне страхування. Адже страховий поліс для мандрівників — це запорука спокою.

За кордоном може статися будь-що: від звичайного погіршення здоров’я чи травмування з необережності, до втрати багажу в аеропорту. Більшість неприємних ситуацій, які можуть виникнути під час мандрівки, тягнуть за собою моральні та матеріальні витрати, а з туристичним полісом частину ризиків візьме на себе страхова компанія. До того ж завжди можна розраховувати на інформаційну підтримку та організацію необхідних процесів, що позбавить стресу та допоможе в країні з іншою мовою, законами та правилами.

Наприклад, в СК “ПЗУ Україна” полісом передбачено медичний асистанс, що гарантує  допомогу в пошуку лікарні та транспортуванні до неї у випадках, передбачених договором страхування. З іншими умовами та ризиками можна ознайомитися самостійно за посиланням.

Умови та вартість туристичного страхування

Попри деяку стандартизацію договорів страхування за вимогами консульства, умови за полісом відрізняються. Наприклад, страхова сума для країн ЄС має становити не менше ніж 30 000 EUR.

При цьому вартість страхового поліса залежить від багатьох чинників, серед яких мета мандрівки. СК «ПЗУ Україна» пропонує клієнтам страхування для наступних цілей:

 • туризм;
 • навчання;
 • робота;
 • екстремальний відпочинок тощо.

Зрозуміло, що ціна поліса оформленого для короткого перезавантаження днів 5-7 на пляжі сонячної Іспанії буде значно нижчою, ніж вартість страхування для навчання у Великій Британії строком на один рік.

Також вартість залежить від кількості ризиків, що покриваються за полісом. Компанія «ПЗУ Україна» пропонує клієнтам три пакети туристичного страхування:

 1. “Стандарт” — мінімальна кількість передбачених страхових випадків.
 2. “Бізнес” — оптимальний поліс для закордонних відряджень.
 3. “Еліт” — договір, що передбачає повний перелік ризиків. Це найкращий варіант для довгих робочих мандрівок.

Вибирайте умови договору залежно від нюансів своєї поїздки. Якщо виникають труднощі або додаткові питання, завжди можна звернутися до спеціалістів зі страхової компанії. Досвідчені фахівці допоможуть вибрати відповідний пакет і роз’яснять, як правильно купити поліс.

Також по темі: Емоційне вигорання і як з ним боротись – поради психолога Звільняємося від давнього тягаря: 12 вправ, що допоможуть подолати психологічну травму Розправити крила! Як підвищити самооцінку й полюбити себе – поради психотерапевта

Як оформити страхування для мандрівників

СК «ПЗУ Україна» пропонує своїм клієнтам придбати туристичний поліс онлайн. Це збереже ваші сили, час і нерви.

Через офіційний сайт можна:

 • ознайомитися з перевагами та умовами страхування;
 • самостійно розрахувати вартість поліса;
 • оформити поліс, заповнивши особисті дані та сплативши за послуги.

СК “ПЗУ Україна” завжди турбується про своїх клієнтів, знаходячи нові можливості та створюючи оптимальні страхові продукти. Мандруйте без турбот, знаючи, що ви під захистом надійної страхової компанії!


До слова, раніше ми розповідали про відпочинок у Хургаді. Читай, що треба знати про цей єгипетський курорт.

06.06.2024 17:52

Топ-відео

Гарячі матеріали

Загрузка...

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

  ВГОРУ