Війна Росії проти України: кому не вигідно визнавати правду

Кому вигідно не визнавати війну Росії проти України?

Навіть сьогодні, на восьмому році війни, в Україні досі вистачає політиків, які намагаються покласти відповідальність за окупацію Криму та війну на Донбасі саме на Київ, а не на Москву.

Їхня логіка зводиться до того, що Україна мало чим відрізняється від Росії. Мовляв, люди гинуть не лише від російських снарядів, але й від українських. Мовляв, у Росії б’ють за синьо-жовтий прапор, а в Україні – за георгіївську стрічку.

І рефреном лунає теза про “солом’яну згоду”, яка, мовляв, краща за “золоту зваду”.

Така логіка дуже зручна. Вона дозволяє вбиратися у білі шати, вдаватися до абстрактного “толстовства” і претендувати на універсальне миролюбство. І я маю до таких людей тільки одне запитання.

Українська армія перебуває на території Росії, чи російська армія перебуває на території України?

Також по темі: Прикидається СРСР. Чому Росія не може домовитися з Заходом? Тільняшка вбила косоворотку. Чому в Росії не носять національний одяг Топ-3 міфи про Крим: Як Росія нагагається зробити півострів “своїм”?

Відповідь розставляє все на свої місця. Війна має свою жорстоку логіку: в ній неможливо брати участь у білих рукавичках.

У будь-якому конфлікті завжди є втрати від “дружнього вогню”, снаряди падають не тільки на ворожі позиції, від мародерства та хабарів на блокпостах не застрахована жодна армія світу.

І єдиний етичний маркер сходить на те, хто перший вивів свою армію з казарм і посадив на броню.

Детальніше дивіться у сюжеті Павла Казаріна.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, навіщо Україна потрібна Кремлю.

Фото: Depositphotos

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ