УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: У Німеччині відспівують та кремують померлих тварин?

Деякі з місцевих звичок та традицій у німців доволі таки дивні. Чому саме, нам розповіла емігрантка з України Вікторія. Вона розповіла про німецьку систему сортування сміття, про яку в цивілізованому світі ходять легенди. А ще Вікторія розказала про систему поховань людей та тварин у цій країні. Чому не можна викидати зелені та коричневі пляшки в один смітник? Чому від засохлої новорічної ялинки треба позбуватися в конкретний день? Та чому на німецьких кладовищах для тварин улюбленців ховають з усіма почестями, але просто засипати землею могилки не можна? Дивіться у відео. [read_more_news] Нагадаємо, раніше ми писали про враження української емігрантки від Єгипту. Фото: Unsplash

У Німеччині відспівують та кремують померлих тварин?

0 Коментувати

Деякі з місцевих звичок та традицій у німців доволі таки дивні. Чому саме, нам розповіла емігрантка з України Вікторія.

Вона розповіла про німецьку систему сортування сміття, про яку в цивілізованому світі ходять легенди. А ще Вікторія розказала про систему поховань людей та тварин у цій країні.

Чому не можна викидати зелені та коричневі пляшки в один смітник? Чому від засохлої новорічної ялинки треба позбуватися в конкретний день?

Та чому на німецьких кладовищах для тварин улюбленців ховають з усіма почестями, але просто засипати землею могилки не можна?

Дивіться у відео.

Також по темі: У Німеччині декрет триває лише 14 тижнів? Емігрантка про догляд за дитиною у країні Як Катар піклується про корінних жителів? Розповів український емігрант Казкове Балі: український емігрант про життя на райському острові

Нагадаємо, раніше ми писали про враження української емігрантки від Єгипту.

Фото: Unsplash

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

18.08.2020 14:12
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: