УКР
УКР

Три унікальні способи боротьби з алкоголізмом

0 - 0 Коментувати

Алкоголізм. Ця залежність руйнує кар’єри, родини та життя людей. Куди тільки не несуть гроші українці, аби вилікувати алкоголізм. А дехто, не шкодуючи свого здоров’я, випробовує на собі народні рецепти.

Якщо ви не довіряєте кодуванню, гіпнозу та пігулкам, будьте зараз особливо уважними – ми розкажемо альтернативні варіанти лікування алкозалежності.

Спосіб 1

“Для лікування алкоголізму дуже добре застосовувати аметист”, – вважає натуропат Олена Світко.

Звичайнісінький камінь може позбавити людину залежності від алкоголю. Потрібно просто прикладати аметист до голови. Таке лікування відбувається завдяки вібраціям, які випромінює камінь, впливаючи на силу волі людини.

Також натуропат Олена Світко рекомендує класти шматочок аметисту в посудину з водою, а через певний час її пити.

Спосіб 2

Якщо ж вам здається, що сила каменю не може подолати алкоголізм – зверніть увагу на звичайні трави, які дають незвичайний ефект. Наприклад, любисток та золототисячник.

“Золототисячник – це гірка трава, яка сприятливо діє на шлунково-кишковий тракт, виводить токсини й усуває залежність. Корінь любистка має ще більшу силу”, – впевнена натуропат.

Спосіб 3

Якщо ж ви вірите в силу магії  – врятувати рідну людину від алкоголізму допоможе нумерологія. Як стверджує наш експерт Ірина Павлова, кожна літера має свій порядковий номер,  тому запрограмувати людину на непитуще життя може будь-хто. Для цього напишіть на аркуші паперу стверджувальну фразу з іменем хворої людини, наприклад, Олександр завжди тверезий. Під кожною літерою поставте відповідний їй номер алфавіту й підсумуйте. Цифру, яка вийшла в результаті, потрібно вишити на одягу хворої людини.

Дати 100% гарантію, що усі ці методи дієві, ми не можемо. Проте впевнені, що ваша віра точно творить дива.

Повний випуск програми дивіться тут

02.04.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору