Тіна Тернер ледь не вбила власного чоловіка

Вічно молода, усміхнена і яскрава співачка Тіна Тернер. Виявляється, майже 20 років жінка терпіла жахливі знущання від свого чоловіка. І через постійні приниження ледь не вбила його та не покінчила із собою.

Уже 20 років легенда сцени живе в Швейцарії, насолоджуючись сімейним щастям з молодим чоловіком Ервіном Бахом, і на сцену виходить лише заради задоволення і заради себе. А колись вона була виключно засобом для загрібання грошей та домашньою обслугою.

Свого першого чоловіка Тіна зустріла у 17. Перед тим, як одружитися, вона встигла народити дитину від невдалого роману із саксофоністом гурту «Королі ритму». А в дружини її взяв вокаліст цього ж гурту – брутальний Айк Тернер. Анна Мей Баллок – так насправді звуть жінку, напросилася до нього співачкою та дуже швидко стала душею колективу. Він придумує їй ім’я Тіна Тернер і ліпить з неї зірку.

Раніше ми писали, що Чи справді Джонні Депп лупцював свою дружину?

Закохані ні на хвилину не розлучаються, їй здається, що між ними дуже тісний зв’язок, наче між братом і сестрою. Він приймає її сина він попереднього роману, а Тіна народжує йому ще одного сина, виховуючи при цьому ще 2-х його дітей. Їхній творчий союз на висоті популярності, вони збирають повні зали. На сцені – королева, а вдома вона – любляча дружина, домогосподарка та турботлива матуся чотирьох хлопчаків.

І все б нічого, але Айк почав бавитися наркотиками, а разом з тим – принижувати і гамселити дружину. Хлюпнути гарячу каву в обличчя, привселюдно образити, загасити недопалок об неї – легко. Вона все стерпить, пробачить, замалює сліди побиття – і на сцену. Але все частіше в її голові виникають думки вбити чоловіка вночі, коли він спить. Вона не раз хапається за зброю.

Усі гроші Айк витрачає на наркотики, продажі від платівок падають, гастролей все меншає, а знущання продовжуються. І у Тіни уривається терпець. Вона вперше за багато років на його ляпас дає відсіч. Вони б’ються до крові! Жінка збирає речі та у 40 років йде.

Та колишній просто так не здається. Він подає до суду на співачку і вимагає 500 тисяч доларів за зірвані концерти. Аби припините це жахіття, жінка віддає цю шалену суму та навіть речі, придбані під час сумісного життя. Не маючи ні копійки за душею, співачка починає все спочатку. Вона виступає тепер сама, ніхто не має права вказувати їй, як жити, співати, що одягати та яку зачіску робити. Її популярність набирає обертів, вона багато працює, альбоми продаються мільйонними тиражами, а концерти збирають рекордні аудиторії.

Про почуття Тіна навіть не думає, бо після витівок колишнього довіри до чоловіків вже немає. Аж поки вона не зустрічає його. Їй 48, йому 30. У їхні стосунки не вірив ніхто. Навіть вона сама, адже Ервін молодший за Тіну на 18 років. І ось уже 20 років цей молодик приносить їй каву у ліжко, перевіз її до себе у Швейцарію. Тепер Тіна – кохана дружина молодого чоловіка, вона не «зірка», а звичайна жінка, якій не треба нікому нічого доводити.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Цій знаменитій акторці постійно зраджують чоловіки

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ