Цій знаменитій акторці постійно зраджують чоловіки

Справжня француженка. Сексуальна та бажана акторка Жульєт Бінош знає, як завоювати будь-якого чоловіка. Навіть, якщо він – Президент. Проте чому ця красуня жодного разу так і одягла білу сукню?

Батьки Жульєт постійно сварилися, а коли розлучилися, то взагалі відправили Жульєт із сестрою у закритий пансіон, щоб не заважали.

Усім її світом став театр. Саме тут, у театрі, вона вперше відчула себе бажаною. Ще зовсім юна дівчина зрозуміла, яку владу вона має над чоловіками, і яку владу вони мають над нею. У стосунках з чоловіками вона завжди шукала турботу та лагідність, яких їй так не вистачало у дитинстві. Проте в постійних пошуках свого великого кохання акторка часто обирала не тих чоловіків.

Раніше ми писали, що Бред Пітт кинув Дженніфер Еністон після того, як вона втратила дитину

Французький режисер Леос Каракс домагався її, як навіжений. Нахабний чоловік спочатку зовсім не сподобався Бінош. Проте під таким натиском жінка здалася. І ледь не загинула на зйомках їхнього спільного фільму. Леос наполягав на повній віддачі акторів на знімальному майданчику, тому каскадерські трюки Бінош мала виконувати сама. Та під час виконання особливо складного трюку акторка мало не померла. Проте його кохання закінчилося тоді, коли закінчилися зйомки. У Каракса з’явилася нова муза. А у Бінош – незагойна рана на серці.

І саме тоді, у момент відчаю, Бінош зустрічає його – чоловіка своєї мрії, сильного та мужнього дайвера на ім’я Андре. Акторка була не сьомому небі від щастя. Тому звістка про вагітність неабияк порадувала жінку. Але не Андре. Відомий дайвер – так би мовити – заліг на дно з новою коханкою. Бінош не вірила, що це відбулося знов. Бінош корила себе за наївність, однак вирішила народити.

Поєднувати кар’єру та материнство було важко, але можливо. Та навіть більше – на зйомках чергового фільму акторка знайомиться із батьком своєї другої дитини, актором Бенуа Мажимелем. На якусь мить Жульєт здалося, що вона нарешті буде щасливою, а у її сина з’явиться татусь. Вона була надто закохана і знову вагітна. А він був занадто волелюбний, а прихильниці у його ліжку змінювалися частіше, ніж Жульєт встигала вибачати чоловіка.

Кажуть, з того часу акторка більше не дозволяє собі закохуватися. І все частіше відмовляє чоловікам, якщо в них сумнівається. Кажуть, у списку шанувальників-невдах зірки у різний час опинялися Франсуа Міттеран, Білл Клінтон та Ніколя Саркозі. Але жоден з них не переконав жінку в тому, що зможе дати їй те, чого вона шукає все своє життя.

Сьогодні у зірки є двоє дітей, успішна кар’єра, а на каміні в її заміському будинку – омріяний Оскар. Проте вона все ще така ж гарна і така ж самотня. Але у 53 ще не пізно почати знову довіряти чоловікам.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Ці зірки зраджували своїм знаменитим дружинам із няньками

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ