Чи справді Джонні Депп лупцював свою дружину?

Його називають одним із найбільш великих акторів сучасності, а його персонажі стають культовими. Едвард Руки-Ножниці, капітан Джек Горобець або просто Джонні Депп. Однак останнім часом ЗМІ його згадують не через незабутні ролі, а через грандіозні скандали.

джонні депп фото

Святошею Джонні назвати важко, напевно лише він міг вибрати хрещеним батьком своєї дитини самого диявола Мерліна Менсона, підписувати ділові контракти кров’ю та вийти на сцену Оскара добряче напідпитку. Однак це пустощі у порівнянні з тим, у чому його звинуватили. У травні 2016 всі таблоїди замайоріли скандальними заголовками «Джонні Депп відлупцював молоду дружину». Але чому світ повірив газетам?

Варто було красунчику Джонні з’явитися на екранах, як він закохав у себе півсвіту і половину Голлівуду. Кейт Мосс, Вайнона Райдер, Дженніфер Грей. Усі його романи хоч і були бурхливими, проте не жодна з його жінок не скаржилася на неадекватну поведінку чоловіка. Із своєю цивільною дружиною Ванессою Параді він взагалі прожив 14 років душа в душу. Заради неї відмовився від усіх поганих звичок, закинув походеньки та осів вдома. Допоки Депп, наче грім серед ясного неба, не сплутався з якоюсь нікому невідому акторкою Ембер Херд. Ніхто навіть імені її не знав, поки Джоні не зробив їй пропозицію. А через 15 місяців шлюбу вона заявила про побиття та подала на розлучення.

Раніше ми писали, що Хто ледь не довів Джонні Деппа до банкрутства?

З боку Ембер усе виглядало так: Джонні був жорстокий з нею протягом всього часу їхніх стосунків, а це, між іншим, 5 років! Та вона була настільки закохана в нього, що все одно погодилася вийти заміж. Після одруження, каже Ембер, Депп почав пиячити та ще й вживати наркотики. І став ще більш жорстоким. А за останні півроку і взагалі тричі лупцював Херд.

Урешті-решт вона не витримала і попросила розлучення та «півцарства» на додачу, а вірніше – половину статків. У якості доказів виставила в Інтернет фото із синцями та скріншоти переписки із другом Деппа, який благав пробачити актора. Дивно, але сам Депп відмовчувався на брудні закиди вчорашньої дружини.

Ця історія виглядає дивною ще й тому, що всі колишні Джонні в один голос заявляють: це на Деппа не схоже. Він найніжніший та найромантичніший чоловік, який навіть голос на жінку рідко підвищував.

Адвокати Деппа знаходять повно свідків, які не бачили Херд ні з побоями, ні з маскувальним макіяжем у ті дні, в які, мовляв, Джонні її бив. Переписку з другом актора дівчина в суді показати не змогла, адже, каже, видалила, і залишилися лише скріншоти. А потім раптом Ембер забирає заяву про насилля. З того моменту Джонні має виплачувати Ембер по 50 тисяч доларів на місяць, поки не виплатить 7 мільйонів – в якості аліментів.

Після такого у всіх залишилося багато запитань. Якщо він її справді бив, то чому вона забрала заяву? Якщо ж він її не бив – чому погодився платити захмарні аліменти? Відповіді ми не дізнаємося ніколи.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Страшна трагедія перевернула життя Ембер Херд

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ