УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: Шкільний курс Основи сім’ї: чому підручник отримав масу критики

Чому курс Основи сім’ї неприпустимий та чи дослухається автор до зауважень. Порушення прав жінок, нав’язування фейків про шкоду контрацепції, дискримінація дітей із неповних сімей і “молитва як рішення всіх сімейних проблем” – лише невеликий перелік зауважень від експертів і батьків до скандального шкільного курсу “Основи сім’ї” для учнів 10-11 класів, автором якого є Адріан Буковинський. Днями стало відомо, що, за умови перевидання, цей курс може повернутися до закладів загальної середньої освіти. [read_more_news] То чи будуть так звані Основи сім’ї викладатися в українських школах, і головне, чи є місце такому курсу в системі сучасної європейської освіти – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як отримати волонтерську допомогу під час карантину.

Шкільний курс Основи сім’ї: чому підручник отримав масу критики

0 Коментувати

Чому курс Основи сім’ї неприпустимий та чи дослухається автор до зауважень.

Порушення прав жінок, нав’язування фейків про шкоду контрацепції, дискримінація дітей із неповних сімей і “молитва як рішення всіх сімейних проблем” – лише невеликий перелік зауважень від експертів і батьків до скандального шкільного курсу “Основи сім’ї” для учнів 10-11 класів, автором якого є Адріан Буковинський.

Днями стало відомо, що, за умови перевидання, цей курс може повернутися до закладів загальної середньої освіти.

Також по темі: Дистанційне навчання: як закінчити школу під час карантину Булінг у школі: чи можна захистити дитину від цькування Українських школярів навчають фінансовій грамотності: де і як?

То чи будуть так звані Основи сім’ї викладатися в українських школах, і головне, чи є місце такому курсу в системі сучасної європейської освіти – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як отримати волонтерську допомогу під час карантину.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

29.05.2020 16:42
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: