УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Прихований підкуп виборців. Як Росія краде голоси Донбасу?

Те, що жителів окупованої частини Донбасу можна використовувати для маніпуляції громадьскою думкою чи виборів, у Кремлі зрозуміли ще кілька років тому. Власне, тоді ж почали роздавати російські паспорти жителям ОРДЛО. Перша спроба залучити цей ресурс для голосування зробили минулого року, під час так званого референдуму за поправки до конституції Росії. [read_more_news] А вже рівно тиждень тому Верховна Рада України звернулась до міжнародної спільноти з проханням не визнавати вибори до Держдуми РФ через залучення до них жителів окупованих Криму та ОРДЛО. Із Кримом все більш-менш зрозуміло —  окупанти поводяться там не соромлячись і відкрито. Але яким чином Росія втягує мешканців окупованого Донбасу у свої вибори, якщо сама не визнає ці псевдоутворення? Навіщо це Кремлю? І якими можуть бути наслідки для України? Дивіться у у авторській рубриці нашого провідного аналітика Костянтина Ігнатчука "Ото таке". Нагадаємо, раніше ми розповідали, як Путін забирає майбутнє у дітей в окупації. Фото: Unsplash

Прихований підкуп виборців. Як Росія краде голоси Донбасу?

0 Коментувати

Те, що жителів окупованої частини Донбасу можна використовувати для маніпуляції громадьскою думкою чи виборів, у Кремлі зрозуміли ще кілька років тому.

Власне, тоді ж почали роздавати російські паспорти жителям ОРДЛО.

Перша спроба залучити цей ресурс для голосування зробили минулого року, під час так званого референдуму за поправки до конституції Росії.

Також по темі: Чому російська "опозиція" не розуміє Україну? Крах гордості путінської авіації. Чому російські літаки постійно падають Кремль шаленіє. Чим парад до Дня Незалежності розлютив Москву

А вже рівно тиждень тому Верховна Рада України звернулась до міжнародної спільноти з проханням не визнавати вибори до Держдуми РФ через залучення до них жителів окупованих Криму та ОРДЛО.

Із Кримом все більш-менш зрозуміло —  окупанти поводяться там не соромлячись і відкрито.

Але яким чином Росія втягує мешканців окупованого Донбасу у свої вибори, якщо сама не визнає ці псевдоутворення?

Навіщо це Кремлю?

І якими можуть бути наслідки для України?

Дивіться у у авторській рубриці нашого провідного аналітика Костянтина Ігнатчука “Ото таке”.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як Путін забирає майбутнє у дітей в окупації.

Фото: Unsplash

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

15.09.2021 11:30
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: