УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Оподаткування соцмереж: чи доведеться нам платити за Facebook та Instagram?

Місяць тому депутати зареєстрували законопроект про оподаткування електронних послуг, які нерезиденти надають на території України. Там пояснили, що зараз Facebook, Viber та інші компанії-гіганти отримують прибутки в Україні, але не сплачують податків. Отже, щороку бюджет не доотримує тільки від рекламних послуг 3 млрд гривень. [read_more_news] Тому законотворці вирішили завдяки змінам наповнити бюджет і спростити реєстрацію тих, хто надає свої електронні послуги на території України. То хто буде сплачувати цей податок, і чи варто перейматись нам особисто? Усі подробиці — в сюжеті Ксенії Богуславської. Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи безпечно купувати товари з Європи. Фото: Unsplash

Оподаткування соцмереж: чи доведеться нам платити за Facebook та Instagram?

0 Коментувати

Місяць тому депутати зареєстрували законопроект про оподаткування електронних послуг, які нерезиденти надають на території України.

Там пояснили, що зараз Facebook, Viber та інші компанії-гіганти отримують прибутки в Україні, але не сплачують податків.

Отже, щороку бюджет не доотримує тільки від рекламних послуг 3 млрд гривень.

Також по темі: Великий брат слідкує за вами! Хто і як маніпулює українцями в соцмережах Афери в соцмережах: чому люди вірять всьому, що пишуть Дістають колектори? Експерт розповів, що робити в такому випадку

Тому законотворці вирішили завдяки змінам наповнити бюджет і спростити реєстрацію тих, хто надає свої електронні послуги на території України.

То хто буде сплачувати цей податок, і чи варто перейматись нам особисто?

Усі подробиці — в сюжеті Ксенії Богуславської.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи безпечно купувати товари з Європи.

Фото: Unsplash

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

05.11.2020 13:30
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: