УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Нові імена в мистецтві. У PinchukArtCentre покажуть роботи номінантів на престижну премію

У PinchukArtCentre відбувся прес-показ виставки 21 номінантки та номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2021. Виставка зосередиться на представленні робіт, які демонструватимуть найактуальніші творчі тенденції нового покоління художниць та художників. Заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, Future Generation Art Prize — це міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва. [read_more_news] Її головною метою є відкриття нових імен у світі мистецтва та надання довгострокової підтримки майбутньому поколінню художників. Детальніше про це дивіться у сюжеті Ахави Тесленко. Нагадаємо, раніше ми розповідали про відкриття арт-простору в Бучі. Фото: Прес-служба PinchukArtCentre

Нові імена в мистецтві. У PinchukArtCentre покажуть роботи номінантів на престижну премію

0 Коментувати

У PinchukArtCentre відбувся прес-показ виставки 21 номінантки та номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2021.

Виставка зосередиться на представленні робіт, які демонструватимуть найактуальніші творчі тенденції нового покоління художниць та художників.

Заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, Future Generation Art Prize — це міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва.

Також по темі: Місце, де панують секс, музика і вовки. Що таке Vukojebina, і де її можна побачити Один з найвпливовіших форумів світу. Як пройшов YES Brainstorming 2021 PinchukArtCentre відновив безкоштовні екскурсії. Чому туди варто потрапити?

Її головною метою є відкриття нових імен у світі мистецтва та надання довгострокової підтримки майбутньому поколінню художників.

Детальніше про це дивіться у сюжеті Ахави Тесленко.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про відкриття арт-простору в Бучі.

Фото: Прес-служба PinchukArtCentre

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

24.09.2021 17:00
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: