УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Геополітичний розворот. Чи вигідна Україні співпраця з Китаєм

Чим може обернутися зближення Китаю та України.  Останнім часом Україна активно налагоджує відносини з Китаєм. Наприкінці червня на урядовому рівні країни підписали двосторонню угоду, яка передбачає залучення пільгових кредитів та китайських компаній до будівництва інфраструктури в нашій державі. Наприклад, залізниці, аеропорти чи морські порти. От тільки фахівці бачать у цій угоді не лише економічну вигоду. Є побоювання, що таким чином ми сходимо з нашого євроатлантичного шляху. І це в той час, як ЄС, США та провідні азіатські країни наголошують, що Китай – то на даний момент найбільша загроза світовому порядку. З одного боку, економічна співпраця з Китаєм дуже важлива в межах стратегічних інтересів України, але важливо не потрапити у економічну залежність. І зрештою, не слід забувати, що і у Пекіну є свої цілі. То навіщо нам Китай і що насправді несе угода з ним? [read_more_news] Як на зближення між Києвом та Пекіном відреагують західні партнери України? Дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми писали погіршення відносин між Росією та Індією. Фото: сайт Офісу Президента України, Pixabay  

Геополітичний розворот. Чи вигідна Україні співпраця з Китаєм

0 Коментувати

Чим може обернутися зближення Китаю та України. 

Останнім часом Україна активно налагоджує відносини з Китаєм.

Наприкінці червня на урядовому рівні країни підписали двосторонню угоду, яка передбачає залучення пільгових кредитів та китайських компаній до будівництва інфраструктури в нашій державі.

Наприклад, залізниці, аеропорти чи морські порти.

От тільки фахівці бачать у цій угоді не лише економічну вигоду.

Є побоювання, що таким чином ми сходимо з нашого євроатлантичного шляху.

І це в той час, як ЄС, США та провідні азіатські країни наголошують, що Китай – то на даний момент найбільша загроза світовому порядку.

З одного боку, економічна співпраця з Китаєм дуже важлива в межах стратегічних інтересів України, але важливо не потрапити у економічну залежність.

І зрештою, не слід забувати, що і у Пекіну є свої цілі.

То навіщо нам Китай і що насправді несе угода з ним?

Також по темі: CoronaVac. Уся правда про китайську вакцину від коронавірусу Росія і Китай таки відмовляються від долара? Якими будуть наслідки Китай і Україна співпрацюватимуть. Чому США проти і при чому Мотор Січ?

Як на зближення між Києвом та Пекіном відреагують західні партнери України?

Дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми писали погіршення відносин між Росією та Індією.

Фото: сайт Офісу Президента України, Pixabay

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

22.07.2021 11:21
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: