УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Фальшиві чеки: що треба знати, щоб зберегти свої гроші

Основа вдалої покупки – це чек! Тому нам завжди радять їх зберігати. Адже так ми зможемо повернути бракований товар і довести вину недобросовісного продавця в суді. Проте навіть тут можна натрапити на підробку. Які бувають різновиди чеків? Який із них є найнадійнішим та чому? Без якого розрахункового документа ви не зможете повернути свої гроші, та як не отримати за оплату товару фальшивий чек? Журналістка Марина Лишак разом із експертом Максимом Несміяновим розбирались у різновидах чеків та у тому, як зберегти свої гроші. [read_more_news] Детальніше дивіться в сюжеті рубрики Споживач. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як повернути гроші за товар без платіжної картки.

Фальшиві чеки: що треба знати, щоб зберегти свої гроші

0 Коментувати

Основа вдалої покупки – це чек! Тому нам завжди радять їх зберігати. Адже так ми зможемо повернути бракований товар і довести вину недобросовісного продавця в суді.

Проте навіть тут можна натрапити на підробку.

Які бувають різновиди чеків? Який із них є найнадійнішим та чому?

Без якого розрахункового документа ви не зможете повернути свої гроші, та як не отримати за оплату товару фальшивий чек?

Журналістка Марина Лишак разом із експертом Максимом Несміяновим розбирались у різновидах чеків та у тому, як зберегти свої гроші.

Також по темі: Як не купити фальшивий квиток на концерт Як відрізнити фальшиві долари від справжніх? Ознаки американської валюти Терапевти-аферисти ставлять українцям фальшиві діагнози

Детальніше дивіться в сюжеті рубрики Споживач.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як повернути гроші за товар без платіжної картки.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

04.04.2020 12:15
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: