УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Епідемія коронавірусу може стати руйнівною для світу. Чому?

Китайський коронавірус уразив понад 40 тисяч осіб на планеті, убив більше тисячі й пішов в атаку на світову економіку. Один із найбільших автовиробників у світі Nissan зупинив роботу свого заводу в Японії. Кілька об’єктів виробництва південнокорейської компанії Hyundai зазнали такої ж долі. Заводи, які виробляють продукцію для Apple, Xiaomi та Canon на території Китаю, також призупинені. Метал здешевшав, ціни на нафту скотилися вниз. Епідемія китайського коронавірусу серйозно збентежила світ. Заговорили навіть про ймовірність глобальної економічної кризи, яка може вдарити так, що болітиме всім і довго. [read_more_news] Більше про наслідки від коронавірусу дивіться в сюжеті Тараса Шако. Нагадаємо, раніше ми розповідали про коронавірус і звідки беруться смертельні віруси.  

Епідемія коронавірусу може стати руйнівною для світу. Чому?

0 Коментувати

Китайський коронавірус уразив понад 40 тисяч осіб на планеті, убив більше тисячі й пішов в атаку на світову економіку.

Один із найбільших автовиробників у світі Nissan зупинив роботу свого заводу в Японії. Кілька об’єктів виробництва південнокорейської компанії Hyundai зазнали такої ж долі.

Заводи, які виробляють продукцію для Apple, Xiaomi та Canon на території Китаю, також призупинені. Метал здешевшав, ціни на нафту скотилися вниз.

Епідемія китайського коронавірусу серйозно збентежила світ. Заговорили навіть про ймовірність глобальної економічної кризи, яка може вдарити так, що болітиме всім і довго.

Також по темі: Китайський коронавірус: симптоми та як захиститись Як шахраї заробляють на коронавірусі в Україні Порятунку немає? Чому люди вірять вигадкам про коронавіруси

Більше про наслідки від коронавірусу дивіться в сюжеті Тараса Шако.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про коронавірус і звідки беруться смертельні віруси.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

12.02.2020 12:44
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: