Чоловік Ферджі зрадив співачці зі стриптизеркою

Новина, яка приголомшила увесь шоу-бізнесовий світ – актор Джош Демел та співачка Ферджі розлучилися. І це після 13-ти років сумісного життя. Офіційна версія – несумісність характерів. Та що ж стало справжньою причиною зіркового скандалу?

Їхня історія кохання спочатку нагадувала солоденьку мелодраму.  Відомий актор закохався у не менш відому співачку. Побачив її виступ на телеекрані – і не зміг встояти. Ще б в пак! Зваблива краля так вправно крутила стегнами та вправлялася із мікрофоном. А йому якраз такі і подобаються – розкуті та сексуальні. Головне, щоб тіло було – гаряче та підкачане. І Ферджі була саме такою.

Тому, коли актор зустрів співачку у реальному житті, двох слів зв’язати не зміг. А коли нарешті наважився познайомитись – зморозив якусь дурницю, назвав Ферджі гарячою штучкою і ледь не помер від сорому. Добре, що зірка була у доброму гуморі і віджартувалася. Джош запросив дівчину своєї мрії на побачення, і, на диво, вона погодилася.

Раніше ми писали, що Цій знаменитій акторці постійно зраджують чоловіки

Демел зробив усе можливе і неможливе, щоб вони були разом. Шикарні букети, коштовності, постійні подорожі та увага – жодна жінка не встоїть. Тим паче, якщо чоловік – Джош Демел. До того ж, Ферджі виявилася не тільки гарною обкладинкою, але й чудовою людиною. Весела та мила дівчина настільки запала в серце вчорашньому казанові, що він вирішив на, здавалося б, неможливий для себе вчинок – одруження. 5 років ці двоє просто зустрічалися і тільки потім оформили стосунки.

Але щастя було недовгим. Трохи розслабившись, зваблива Ферджі почала здавати свої позиції. Дівчина втратила колишню форму та потовстішала. Джош почав задивлятися на інших. І буквально через декілька місяців після клятв у вічному коханні – чоловік зрадив зірці із пишногрудою стриптизеркою! Звісно ж, корислива дівчина не проґавила свій шанс заробити і розказала все пресі. Такого публічного приниження Ферджі ще не знала. Її, відому співачку та володарку Греммі, зробили публічним посміховиськом! Усі довкола жаліли жінку, а з Демела відверто кепкували. Колеги по цеху та фанати були впевнені, що цей шлюб вже не врятувати.

Але Ферджі усіх здивувала. Співачка виявилася мудрою жінкою. Усім довкола вона казала, що не вірить чуткам, і своєму шлюбу вони з Джошем самі дадуть раду. Пара тоді не те, що не розлучилася, а навіть наважилася на народження дитини. Їхній спільний синочок побачив світ у 2013 році. Жінка швидко прийшла у форму, постійно займалася спортом і знову стала колишньою, сексуальною Ферджі. Співачці вдалося майже неможливе – красуня перетворила колишнього Плейбоя на відмінного батька і вірного чоловіка. Ось тільки їй самій таке життя набридло. Подейкують, що веселій та яскравій Ферджі просто закортіло більше свободи. Зірки розлучилися тихо і спокійно, з любов’ю та без взаємних звинувачень. Фанати пари впевнені: їх улюбленці ще можуть помиритися, на що Ферджі і Джош впевнено відповідають, що вони не сварилися.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Тіна Тернер ледь не вбила власного чоловіка

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ