УКР
ICTV - Разом краще
УКР
ICTV Ранок 06.11.2018 15:00
06.11.2018 15:00
Поділитися

Українська армія увійшла в десятку найсильніших у Європі

Українська армія увійшла в десятку найсильніших у Європі

Українська армія увійшла в десятку найсильніших у Європі в рейтингу видання Business Insider. Цей рейтинг порівнює невеликі країни з технічними перевагами і їхніх територіально більших, але дещо відсталих сусідів.

Також враховували цілу низку факторів: географія, логістичні можливості, природні ресурси, промислові можливості, а також різноманіття озброєння і військових активів, розвиненість країни, кількість живої сили тощо.

НАТО, в який входять 27 європейських країн, також посилюється тим, що союзники діляться ресурсами і надають військову підтримку один одному. США теж має потужну присутність в Європі, однак, в рейтингу європейська гілка американської армії не врахована, тому що Америка все ж не європейська країна.

Збройні сили України опинилися на 10-му місті списку найсильніших армій на континенті з оборонним бюджетом на рівні 4,88 мільярдів доларів. При цьому, видання нарахувало в Україні 1,1 мільйона військовослужбовців, 2214 танків, 39 винищувачів (загальна кількість військових літаків – 240) і 25 суден ВМС.

На щабель вище від України опинилася Греція з бюджетом 6,5 мільярдів доларів і 413,5 тисячами солдатів. Хоча танків у балканської країни майже двічі менше, ніж в України, проте винищувачів значно більше – 189. Найсильнішою армією в Європі видання вказало російську.

В трійці лідерів також опинилися Франція і Велика Британія, які зайняли друге і третє місця відповідно.

Також дивіться: Україна майже з нуля збудувала одну з найпотужніших армій на континенті

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

06.11.2018 15:00Загрузка...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: