УКР
ICTV - Разом краще
ICTV Ранок 30.10.2018 15:30
30.10.2018 15:30
Поділитися

В Україні вперше вводять контроль за якістю опалення

В Україні вперше вводять контроль за якістю опалення

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг уперше запроваджує моніторинг показників якості у сфері теплопостачання. Нею були прийняті проекти форм звітності за показниками безперервності і якості теплопостачання, а також звіт за показниками комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання.

батарея фото

Прийняття зазначених форм звітності дозволить Нацкомісії отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками. Зокрема, звітність про безперервність теплопостачання буде подаватися щорічно і містити дані про середню тривалість перерв у теплопостачанні, їх кількість, а також тривалість ліквідації наслідків аварії понад допустимі терміни.

Щорічна звітність про якість теплоносія буде містити кількість випадків недотримання параметрів тиску/температури за результатами проведених вимірювань.

Звіти про комерційну якість надання послуг будуть надаватися щоквартально і включатимуть дані про кількість наданих послуг, а також кількість та відсоток послуг, при виконанні яких перевищені встановлені терміни.
Зазначається, що введення моніторингу дозволить регулятору вже зараз інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання; в перспективі – враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів.

У Нацкомісії додають, що під час запровадження моніторингу показників якості надання послуг у сфері теплопостачання було використаний накопичений досвід Комісії щодо моніторингу та регулювання якості послуг у сфері електропостачання, газопостачання, у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Нагадаємо, що в минулу п’ятницю Кабмін ухвалив рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1 листопада 2018 року, це спричинить підвищення тарифів на опалення.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Україні знову зростуть ціни на тепло і гарячу воду

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Теги: опалення
30.10.2018 15:30Загрузка...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: