
Окупанти в ОРДЛО хочуть силою зганяти людей на псевдовибори. Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на заяву речника Міністерства оборони України полковника Дмитра Гуцуляка. Інформацію надало Головне управління розвідки Міноборони.
Російські терористи примушують місцеве населення брати участь у незаконних виборах на Донбасі, які заплановані на 11 листопада. Зокрема, окупанти направили вказівку керівникам бюджетних організацій про персональну відповідальність за забезпечення максимальної участі людей у виборах.
Співробітниками соціальних служб на окупованих територіях розповсюджується інформація про можливість позбавлення пенсій у разі неявки на виборчі дільниці, – заявив речник.
Водночас у містах і густонаселених районах тимчасово окупованих територій зростає кількість громадян, які побоюються активізації бойових дій та не бажають заплямувати себе участю у так званих «виборах», нав’язаних окупантами.
З початку жовтня зросла кількість місцевих жителів, які виїхали для подальшого проживання за межі тимчасово окупованих територій, зокрема й осіб, причетних до діяльності російського окупаційного режиму, – стверджує Гуцуляк.
Нагадаємо, на 11 листопада призначено так звані «позачергові вибори» голови ОРДЛО і так званих «депутатів парламентів».
7 вересня перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що Москва йде на свідоме загострення ситуації на Донбасі, призначаючи «вибори» та зачищаючи поплічників.
У ЄС та США заявили, що призначення «виборів» у так званих «ЛНР» і «ДНР» є порушенням Мінських домовленостей.
Також дивіться Казарин: ЛДНР – это проекция того, как Москва видит Украину