УКР
УКР
21.09.2017 09:49
Поділитися

LEGO Ніндзяго фільм: поганий батько краще за ніякого

0

Пародійний мультфільм складає з кубиків історію традиційних сімейних цінностей

– Ти мені все життя зіпсував

– Як я міг, якщо мене ніколи не було поряд?

Мульти серії LEGO побудовані за одним принципом: пародія на інші фільми плюс екшн в стилістиці конструктора з кубиків, і все це максимально спрощено. У новій серії «LEGO Ніндзяго фільм» (The Lego Ninjago) дісталося картинам минулого століття про ніндзя. Вже зі вступної сцени стає зрозуміло, автори фанатіли від нехитрого кіно про японських воїнів тіні. І так само сьогодні вони по-доброму підсміюються з усієї недолугості східних бойовиків.

лего ніндзяго

Історія ж мульту «LEGO Ніндзяго» не настілька близька українській аудиторії, як, наприклад, минула серія про Бетмена. Якщо у вашої дитини немає такого конструктору, то знайте, що існує певний острів Ніндзяго, котрий весь час атакує злий Гармадон. А на заваді йому стають лише шість школярів-ніндзя, кожний майстер своєї стихії. При цьому їхній ватажок Ллойд – син того самого Гармадона.

 «LEGO Ніндзяго» вийшов у дусі попередніх мультів серії, але дещо більш дитячим. Та й тематика ніндзя зараз не в тренді. При цьому на поверхню підіймаються цілком реальні питання. По-перше, проблема упередженого ставлення. В Ніндзяго люди налякані Гармадоном і випускають свій страх і злість на Ллойда, котрий насправді їх якраз і захищає. В принципі, в багатьох супергеройських фільмах нас вчать не судити про книгу по обкладинці. А в LEGO Ніндзяго ще й нагадують, що син за батька не відповідає.

лего Ніндзяго

По-друге, яким би чудовиськом не був Гармадон, і якою крутою б не виявилася мати Ллойда, а хлопець все одно не відчуває себе повноцінним без батьківської уваги. Автори недвозначно наголошують на важливості виховання дитини в повній сім’ї, що в еру емансипації та толерантності виглядає дещо несподівано. Але хто може звинуватити мультфільм у просуванні традиційних сімейних цінностей? Тож любителям до абсурду простих пародій та тим, хто хоче прививати дитині уявлення про сім’ю у класичному варіанті мама-тато-діти, «LEGO Ніндзяго фільм» має сподобатись.

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

21.09.2017 09:49
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору