УКР
УКР
29.08.2017 16:45
Поділитися

Фільм «DZIDZIO Контрабас»: абсурд із західним акцентом

0

Вітчизняна комедія про нелегке життя молодиків з великими амбіціями у маленьких карпатських селах.

Є проблемка мала,

Мєжду нами різниця:

Ми з тобою, як ті

Журавель і синиця.

Дзідзьо, «Сама-сама»

Цьогорічний бум українського кіно продовжився жвавою комедією від команди відомого й харизматичного Дзідзя – фільмом «DZIDZIO Контрабас». Стрічка продовжує історію нелегкої долі завзятих хлопів із західноукраїнських земель, котрі намагаються чогось досягти там, звідки всі звикли виїжджати. Тому особливо цікавою картина буде тим, хто дивився гумористичні замальовки до кліпів гурту.

червоне авто фото

Дзідзю мало бути утриманцем на шиї мами-заробітчанки, він прагне стати зіркою естради. Хоча поки опановує лише роль співака на весіллях по сусідніх селах. Бо ж для успішної кар’єри потрібен не лише голос, а й фінансовий трамплін. Але маминих грошей вистачило лише на костюм ДольчеГаббана та мікрофон. Ну і ще на водія та сек’юриті в особі друга за 100 грн на місяць. Звичайно, підзаробити грошей у телепнів не вийде, а от нажити проблем з місцевими крутеликами – аж бігом.

Особливо закрученого сюжету від фільмв «DZIDZIO Контрабас» очікувати не варто. Все це ви могли не раз бачити в зарубіжних комедіях, де невдахи винні мафії купу грошей відчайдушно намагаються вчинити якийсь злочин, поки час для розрахунку не сплив. Хоча збита історія до купи цілком нормально, а для комедії абсурду більшого годі й чекати. Просто насолоджуйтеся смішними ситуаціями, дурними вчинками героїв-простаків і фірмовими гуморесками у стилі Дзідзя.

Якщо хочеться більшого, можете спробувати відшукати гіркі мотиви проблеми заробітчанства, еківоки в сторону толерування українцями корупції, обмеженість кругозору провінціалів. Проте згадок про сумне у стрічці зовсім небагато, бо позиціонується вона як легка комедія. Є тут і любовна сюжетна лінія, уособлена в «молодому святому отці», котрий запав на недосяжну красуню і по дитячому боїться їй про це сказати. Але це вже для любителів попсових сюжетів.

дзідзьо контрабас фільм

Розрахунок на широку аудиторію явно говорить про бажання відбити гроші, а не створити фестивальну інтелектуальну стрічку. Це видно навіть з того, що майже всі персонажі розмовляють літературною українською мовою, лише часом вдаючись до діалектизму. Дзідзьо відверто каже, що це перша велика робота його команди і просить не бути суворими критиками. А хіба можна бути суворим до людини, яка на показі не збирає аплодисменти, стоячи на сцені, а сідає поряд із глядачами у залі і коментує кіно під час смішних моментів десь так, як це робив би твій друг. Тому «DZIDZIO Контрабас» – це точно не найгірший варіант, аби пореготати з друзями у кінозалі, водночас підтримавши вітчизняний кінематограф.

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

Також читайте: Фільм «Червоний» про концтабір, як модель Радянського Союзу

29.08.2017 16:45
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору