УКР
УКР
07.12.2016 13:31
Поділитися

«Золотий Стандарт» представив топ-10 фактів, чому варто купувати ювелірні подарунки на Новий Рік

0

Ювелірний гіпермаркет «Золотий Стандарт» запропонував десять аргументів на користь того, чому саме золоті дорогоцінності варто купувати до Нового Року. 

Золотой стандарт фото

Ці аргументи містять переваги, якими наділені усі ювелірні вироби в порівняні з іншими популярними варіантами новорічних подарунків. Вони підкреслюють цінність ювелірних прикрас і їх актуальність, допоможуть покупцям «Золотого Стандарту» зробити правильний вибір на користь придбання золотих подарунків.

1. Кожний ювелірний виріб є універсальним подарунком, адже він підійде людині будь-якого віку чи статі. Крім того, прикраси не залишать нікого байдужим.

2. Різноманіття прикрас. «Золотий Стандарт» володіє близько 20 тис. ювелірних прикрас з різноманітних дорогоцінних металів і коштовного каміння.

3. Великий ціновий діапазон. Покупці магазину знайдуть в каталозі компанії вироби як за 100 грн., так і за 100 тис. грн.

4. Правильна інвестиція. Коштовності не втрачають свою цінність і ціну, тому їх придбання є вигідним капіталовкладенням не тільки в кризу.

5. Ювелірні прикраси можливо здати чи обміняти в «Золотому Стандарті» протягом двох тижнів з дня покупки коштовності.

6. Здатність видозмінюватись шляхом переплавки старої прикраси на нову, більш сучасну.

7. Ювелірні вироби не підвладні плину часу, не мають терміну придатності.

8. Коштовності, незважаючи на модні тенденції, завжди залишаються в тренді.

9. Прикраси не здатні викликати алергічні реакції і подразнення шкіри.

10. Отримавши золотий подарунок, людина зможе з впевненістю сказати про гарне відношення дарувальника до неї.

Запропонований «Золотим Стандартом» промо-код є 5% знижкою, яка буде доступна покупцю при умові введення промо-коду у форму замовлення.

ZS-NewYear2017-ICTV

Український ювелірний магазин «Золотий Стандарт» заснований у 2013 році. «Золотий Стандарт» пропонує великий асортимент ювелірних виробів з різноманітних цінних металів та з різною ціновою політикою. Таким чином, покупці магазину зможуть без труднощів підібрати прикрасу за своїм смаком та бюджетом. Ювелірні коштовності компанії мають відповідні проби і бирки від виробника. Замовлення доставляються по всій Україні. Можлива також кур’єрська доставка по Києву.

На офіційній веб-сторінці компанії zolotoy-standart.com.ua представлена детальна інформація про десять фактів на користь подарунків, які не втрачають свою цінність.

07.12.2016 13:31
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору