УКР
УКР
26.09.2016 16:30
Поділитися

Украинские телезвезды рассказали о путешествиях и поделились эксклюзивными личными фото

0

Пользователи популярного сайта о путешествиях составили рейтинг самых привлекательных городов для путешествий. В тройке лидеров оказались интеллигентный Лондон, романтичный Париж и восточно-колоритный Марракеш.

Но ведь в мире ещё столько прекрасных мест, подумали мы – и попросили звёзд “Утра в Большом Городе» рассказать о любимом городе и поделиться фотографиями. Смотрите – и вдохновляйтесь на путешествия!

Юлия Зорий, ведущая

Мені важко вибрати якесь одне улюблене місто, бо кожне для мене особливе і пов’язане з якимись спогадами. Мені щастить із людьми, які знайомлять мене з тим чи іншим містом, і тому я закохуються майже у кожне з них (я про міста 🙂 Все ж таки місто – це люди. Люди, які вміють створити правильну атмосферу в новому місті, провести цікаву екскурсію, познайомити з особливостями кухні, підтримати загальний настрій легкості і невимушеності.

У мене є 3 найулюбленіших міста – Чернівці, Тернопіль і Одеса, і зараз я розповім вам про одне з них…

Чернівці. Тут все зрозуміло. Рідне місто завжди найкраще. Тим паче, що це дійсно дивовижної краси місто, архітектурна родзинка України. З гарними площами, парками, затишними вуличками в старій частині міста, маленькими кав’ярнями з запашною кавою і свіжою випічкою. Це місто гарних людей. Ну принаймні, щоб вийти на прогулянку з дитячою коляскою, наприклад, мамусі і татусі збираються ретельно. Особливо мамусі – підбори, зачіски, макіяж, все серйозно! Хоч іноді і виглядають у тому всьому вони смішно. Бо, бігаюча за малюком мама, на високих підборах і по бруківці – то веселе видовище. Особливо красиві вечірні Чернівці. Оригінальна підсвітка архітектурних пам’яток і будівель робить місто загадковим і дуже романтичним. Доречі, гуляти нічним містом можна хоч до ранку, адже саме Чернівці визнано найбезпечнішим містом України, де мешканці не бояться виходити ввечері на вулицю. Далі йдуть Луцьк і Вінниця.

Юлия Зорий фото

Юлия Зорий фото

черновцы фото

Антон Равицкий, ведущий

Обожаю путешествовать, влюбляюсь в каждый новый город, новую страну. Но если говорить о любимчике, то тут без всякой конкуренции побеждает Торунь. Чудесный город на севере Польши. Он мало знаком украинским туристам, хоть и является побратимом Луцка. Уютный, красивый, гостеприимный, сберегший со средневековья свой исторический центр, – Торунь это компактное сокровище, к которому хочется вернуться. Театры, ВУЗы, музеи, разнообразнейшие заведения, запах пряников, вкуснейшее пиво. В Торуне может быть хорошо в любой сезон и в любую погоду.

антон равицкий фото

польша фото

польша фото

Павел Казарин, ведущий

Сказать по правде, я редко езжу отдыхать за границу – обычно все мои поездки туда связаны с работой. А отдыхать я люблю в Украине. Например, в этом году одну неделю посвятил Приазовью – с друзьями проехали 3000 километров от Мариуполя до Кинбурнского полуострова через донецкую, запорожскую и херсонскую области – вдоль линии моря. Вторая неделя отпуска ушла на Карпаты: жил в Дземброне, неподалеку от Верховины. Украина – удивительная и разная, по ней можно путешествовать, не уставать и не повторяться. И, честно говоря, у меня на карте страны осталось еще довольно много незакрытых географических гештальтов)

павел казарин фото

украина фото

украина фото

Алина Шаманская, журналист, автор проекта 55 за 5

В Америке вся сила мира! Я влюблена в нее навсегда и бесповоротно. Это не просто другая страна, это совершенно другой мир. Особенно мне нравится Лос-Анджелес. Он покорил мое сердце мощнейшей энергетикой! В воздухе витает дух свободы, в магазинах есть абсолютно ВСЕ по доступным ценам, уборщики одеты в идеально выглаженную белую форму, и зарплаты у них гораздо выше, чем у журналистов , а по улицам ходят красивые и модные люди, для которых здоровый образ жизни и спорт на первом мечте. А еще тебе все во круг улыбаются и желает хорошего дня! Про климат, океан, пальмы и горы я просто промолчу! 🙂

алина шаманская фото

алина шаманская фото

Алексей Кобзарь, журналист

Я думаю, багато хто зі мною погодиться, що найкраще місце для вікенду або відпустки – рідне місто. Особливо, якщо вже кілька років ти, як окрилений птах, вилетів з батьківської хати шукати кращого життя у столиці. Вже трохи більше двох років я не їздив додому, у Донецьк. Так уж склалося, що в теперішній ситуації мені цього навіть не хочеться. Я боюсь побачити “інший” Донецьк, Донецьк без України. Мене це може засмутити, навіть дуже. Але ми віримо, що скоро настане мир, і кожен українець зможе без перешкод відвідати Донецьк. Там є на що подивитись. Перш за все, треба поїхати до міськради. Там розкинувся найунікальніший парк кованих виробів. Неподалеку від парку – перлина регіону – стадіон Донбас Арена. Пям’ятних місць у нас багато, перелічувати їх можна довго. Та якщо зберетесь поїхати у Донецьк – звертайтесь, обов’язково проведу вам екскурсію.

S71yHLJZzXU

донецк фото

Фото: 123rf

донецк до войны

Фото: 123rf

Общалась Алина Воронкова

26.09.2016 16:30
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору