УКР
УКР
01.07.2016 12:39
Поділитися

Названі найкращі історії підприємців-переселенців

0

Програма розвитку ООН в Україні оголосила переможців конкурсу соціального відео проекту “Великі Історії Малого Бізнесу”.

ООН нагородила підприємців-переселенців

Молоді українські режисери протягом червня знімали соціальне відео про людей, котрі постраждали унаслідок конфлікту на сході та підприємців-вимушених переселенців, які відкрили власний успішний бізнес. Підприємці, які стали героями відео, раніше отримали гранти від Програми Розвитку ООН в Україні на започаткування власної справи.

Бізнесменам вдалося зробити проекти корисними та прибутковими. Для того, щоб розповісти історії успіху підприємців-переселенців ПРООН у партнерстві з Molodiya Festival організували конкурс соціального відео «Великі Історії Малого Бізнесу».

За підсумками голосування журі, перше місце посіла відео-робота, присвячена зворушливій історії пекаря.

Ігор Тернов – підприємець, який відкрив пекарню у місті Маріуполь. Ігор власноруч пече хліб, а дружина займається реалізацією продукції. Автор соціального відео та переможець конкурсу – український режисер Максим Люков.

Друге місце дісталося знімальній команді PaperPlanes Production, яка розповіла історію переселенця з Луганську.

Підприємець Павло Степанов в 70 років став власником кузні у Харківській області.

Третє місце розділили дві команди – громадська організація «Ясно!» та режисер Дмитро Камінський. Одна з робіт була присвячена Синиці Яні.

Через збройний конфлікт у Донецьку, Яна змушена була покинути своє місто, але не змогла покинути рідний край. Саме любов до Донеччини надихнула Яну зайнятися зеленим туризмом та заснувати проект «Туристичне село Крива Лука».

Друге відео розповідає історію Оксани, викладача Донецького національного університету, який був евакуйований до Вінниці.

Зараз жінка проживає в двох містах одночасно – Вінниці та Запоріжжі, адже Оксана в Запоріжжі відкрила дитячу наукову лабораторію та продовжує викладати в Донецькому Національному університеті у Вінниці.

«Великі Історії Малого Бізнесу» – це не просто результативний та важливий для людей проект, він викликає теплі почуття. Коли ми надавали гранти і спостерігали, як люди, які втратили все, починають все спочатку, ви не уявляєте, що наша команда відчувала в цей момент! Ми пишаємося результатами підприємців. Для нас гордість бути причасними до цих бізнесів. Мене неодноразово запитували, хто мій фаворит… В Маріуполі за підтримки ПРООН відкрили пекарню. Мені особливо подобається ця справа, адже я особисто люблю пекти хліб. Іноді мої колеги жартують, що я не тим займаюся. Також, знаю, що під Києвом є майстерня з ремонту велосипедів. Я особисто ще не відвідав це підприємство, хоча ця компанія мені також дуже подобається», – розповів Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні.

01.07.2016 12:39
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору