УКР
УКР
07.06.2016 10:30
Поділитися

Новий “Сезон полювання” розповідає, як побороти свої страхи

0

Побувавши у найрізноманітніших пригодах, цього разу герої мультфільму беруться за розвіювання купи страхів свого друга – здорованя-ведмедя Буга.

1 (4)

“Сезон полювання: Байки з лісу” (Open Season: Scared Silly) – четверта частина американської історії пригод лісових тварин, про яку вперше ми дізналися ще 2006-го року. Випадково для самого себе один із головних героїв мультика – олень Еліот – виявляє, що його крупний за розміром друг має цілий букет страхів. І в нього постійно з’являються нові: варто лишень натякнути Бугові на якусь небезпеку чи вигадати для нього якусь страшилку – усе це одразу стане новим приводом для дрижачих колін цього грізлі.

3 (2)

І от, лісові мешканці вирішують здійснити такий собі квест, що має допомогти ведмедеві стати сміливішим. Але яким би добре продуманим не був план, у ньому завше знайдуться прогалини. Плюс, ніколи не знаєш, які випробування вирішить підкинути тобі доля.

Так, героям мультфільму “Сезон полювання” доведеться самим добряче побоятися власних вигадок, а також знову зустрітися зі старим знайомим мисливцем, що постійно несе загрозу їхньому життю і, взагалі, не дуже приємний і вихований чоловік. Кумедні зайці, білки зі своїм ватажком, ставний песик у светрі, скунси, олені та інші звірята покажуть усім, що таке сила дружби і енергія винахідливості.

2 (2)

Відповідно, діти, які дивитимуться мультик, також мають отримати такий собі посил про те, що страхи – то зайве, що ми їх самі собі вигадуємо, і воно того узагалі не варте. І звісно ж, старші глядачі впізнають серед героїв анімації соціотипи людей, яких ми зустрічаємо щодня, отже, теж зможуть посміятися з комедійних ситуацій. Якщо не знудяться, бо такий ризик теж існує.

У цій частині мультиплікаційної історії, завдяки старанням друзів, сезон полювання таки закривається остаточно. Крім того, ви дізнаєтеся про “перевертневий какашкошукач” і побачите танці самого вовкулаки. “Сезон полювання: Байки з лісу” – це багато жартів, гарний настрій і танці, що дійсно об’єднують.

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

07.06.2016 10:30
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору