УКР
УКР
18.05.2016 12:26
Поділитися

Руслана взяла участь у Форумі енергоефективного партнерства

0

Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко взяла участь у II Форумі енергоефективного партнерства, який відбувся в Києві.

Ruslana (1)

«Можливо, хтось скептично поставиться до того, що музикант та співачка (чи навіть громадський діяч) взяла участь у роботі Форуму енергоактивного партнерства. Я розумію, що вам важко перепозиціонувати мене зі співачки у людину, яка професійно займається питаннями енергетики. Насправді ж, я почала професійно говорити про енергонезалежність та енергоефективність ще будучи депутатом Верховної Ради V скликання у 2006 році. Ми навіть розробили закон, який стосувався відновлюваної та зеленої енергетики. Я не буду зараз говорити про весь досвід, який у мене назбирався за цей час. Скажу лише, що на сьогоднішній день ми збудували свій енергоефективний будинок. Говорячи про це, я таким чином формую потенційний позитивний образ України у світі. На жаль, все частіше можна почути, що реформи в Україні не відбулися і невідомо, коли відбудуться. Я вірю, що реформи будуть. Зокрема, я вірю, що енергореформи вже розпочалися. Я підтримала зміну тарифів. На мій погляд, ці зміни якраз і викликали активний інтерес до питання енергоефективності. Це дало всім нам перший поштовх і сигнал, що можливості з’являються. Ми побачили, що уряд має програми. Звичайно, їх ще треба вдосконалювати, але тим неменше уряд продемонстрував свою готовність», – прокоментувала Руслана.

Також співачка розповіла, що представники громадського сектору розуміють, що після зміни тарифів люди чекають конкретних моделей і зрозумілої схеми, як їм діяти і споживати енергію. На порядку денному стоїть питання збереження, економії та розбудови української енергетики: «Щоб підтримати енергетичні реформи і розпочати енергоефективну діяльність, ми вирішили ініціювати створення чистого і прозорого фонду з енергоефективності до складу якого ми, як громадський сектор, увійдемо як окремий суб’єкт. На наш погляд, громадськість має бути представлена в такому утворенні, в першу чергу для того, щоб виконати дуже гуманну місію – викликати максимальну довіру людей до цих реформ і розуміння до зміни тарифів. На Форумі наша ідея полягала в тому, щоб заявити про готовність уряду, західних партнерів і громадськості діяти разом. Зараз всі мають бути зацікавлені в тому, щоб об’єднатися. Абсолютно не потрібне нагнітання негативу у зв’язку з реальними змінами в енергетичній сфері. Це антиукраїнська позиція. Реформа в енергетиці – це одна з найважливіших тем для України і з точки зору її добробуту, і з точки зору її незалежності, і з точки зору її іміджу на світовій арені. Якщо буде активна і ефективна діяльність уряду, якщо Парламентом будуть прийняті ряд законів в інтересах сфери енергоефективності, якщо буде підтримка зі сторони суспільства, тоді в нас повірять західні партнери і почнуть давати транші. Якщо хоча б одна українська сім’я вже живе за енергоефективними схемами (а я себе до таких відношу), значить Україна вже енергоактивна!».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.05.2016 12:26
0Загрузка...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: