ICTV Ранок 25.03.2016 17:30
25.03.2016 17:30
Поділитися

Сироти, що стали зірками шоу-бізу

Сироти, що стали зірками шоу-бізу

Кар`єра “з низького старту” – це про них! У них не було ані дорогих речей, ані багатих родичів, ані звязків. Ці діти-сироти досягли висот виключно завдяки своєму таланту та натхненній праці.

У це важко повірити, але всесвітньо відома Коко Шанель із самого народження жила в одному з французьких притулків для бідних. Її батько був продавцем, а мати – донькою сільського тесляра. Вона померла, коли дівчинці було всього 11 років, а через тиждень після цієї трагедії батько відвіз маленьку Коко у сирітський будинок. З тих пір дівчинка жодного разу не бачила свого батька! Але по при усі складнощі, вона повірила в свої сили і стала успішною та багатою.

А ви знали, що засновник компанії Apple и Pixar мільярдер Стів Джобс теж був сиротою?! Згодом його всиновили прийомні батьки Пол і Клара Джобс. Ще з дитинства Стів був одинаком і уникав спілкування з іншими дітьми. Тому що відрізнявся від усіх і хотів йти власним шляхом. Ця риса і привела його до створення великих компаній, що принесли йому мільйонні статки та занесли його ім’я в історію назавжди.

25.03.2016 17:30

Топ-відео

Гарячі матеріали

Загрузка...

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ