УКР
УКР
17.12.2015 15:34
Поділитися

ПРАВИЛА АКЦІЇ “Повернемо 100% вартості покупки на Прибуткову картку”

0

«Затверджено» 

Генеральний директор, ТОВ «ДІЄСА»                                                                                                                                              

«Затверджено»

Генеральний директор, ТОВ «Технополіс-1»

ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Повернемо 100% вартості покупки на Прибуткову картку»

 

 1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

1.1. Організатором Акції «Повернемо 100% вартості покупки на Прибуткову картку», у подальшому Акція, є ТОВ «ДІЄСА» (м. Київ 03150, вул. Червоноармійська, 45) та ТОВ «Технополіс-1» (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівска Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4) надалі «Організатор».

1.2. Територія проведення –магазини мережі «Ельдорадо» (за виключенням магазинів, що працюють на умовах франчайзингу), які розташовані на території України та Інтернет магазин (при умові самовивозу придбаного товару). Магазини розташовані в зоні проведення АТО не беруть участь в акції. Перелік магазинів «Ельдорадо» зазначений на сайті http://www.eldorado.com.ua (http://www.eldo.ua).

 1. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЙ

2.1. Акція триває з «21» грудня 2015 року до «10» січня2016 року.

 1. ТОВАРИ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Акційний товар – весь товар, за винятком обмежень, встановлених цими Правилами.

 1. ЗАОХОЧЕННЯ.

4.1. Можливість отримання 100% вартості придбаного товару на Прибуткову карту Ельдорадо у вигляді бонусів та його використання відповідно до Правил програми лояльності «Клуб Ельдорадо» з врахуванням обмежень(виключень), встановлених цими Правилами.

 1. ПРАВО НА УЧАСТЬ. УЧАСНИК АКЦІЇ

5.1. Право на участь в Акції – право на участь в Акції має споживач – фізична особа – власник активної Прибуткової картки клубу Ельдорадо, який здійснив придбання на Території проведення Акції акційного товару (товару, зазначеного в п.3.1 цих Правил) за готівкові кошти в період з «21» грудня 2015 року до «10» січня 2016 року  та який пред’явив перед розрахунком активовану Прибуткову картку Ельдорадо.

5.2. Учасник Акції – споживач – фізична особа – власник активної Прибуткової картки клубу Ельдорадо, який здійснив придбання на Території проведення Акції акційного товару (товару, зазначеного в п.3.1 цих Правил) за готівкові кошти в період з «21» грудня 2015 року до «10» січня 2016 року, який пред’явив перед розрахунком активовану Прибуткову картку Ельдорадо, та який зареєстрував фіскальний чек придбаного товару в особистому кабінеті на сайті www.club.eldorado.com.ua не пізніше 10 січня 2016 року.

5.2.1. При придбанні Товару в Інтернет магазині для участі у Акції. Учасник акції повинен здійснити замовлення, зателефонувавши до кол-центру з мобільного телефону або здійснивши замовлення на сайті з обов’язковим урахуванням вимог п. 5.1. та п. 1.2. цих Правил.

 1. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

6.1. Учасник акції має можливість отримати 100% вартості придбаного акційного товару на Прибуткову карту Ельдорадо за один із днів періоду акції, що буде визначений Ораганізатором відповідно до цих правил.

6.2. 19  січня 2016 року  Організатор Акції, публічним способом під наглядом членів комісії   методом жеребкування шляхом випадкового вибору не заінтересованою в результаті жеребкування особою обирає день у період з «21» грудня 2015 року до «10» січня 2016 року, за який Учасникам акції, які в цей день здійснили покупки, буде повернено вартість покупки акційного товару шляхом нарахування заохочення (бонусів) на відповідні Прибуткові картки Ельдорадо. Нарахування заохочень (бонусів) здійснюється 26.01.2016 року . Термін використання заохочення (бонусів) обмежений до 29.02.2016 року з моменту нарахування. День, за який буде здійснено повернення вартості придбаного Товару після проведення визначення публічним способом буде розміщений на сайті http://www.eldorado.com.ua (http://www.eldo.ua).

6.3. Решті Учасників акції, які здійснили покупки в інші дні, заохочення (бонуси) не нараховується.

6.4. В разі, якщо Учасник акції здійснив повернення акційного товару протягом 30 (тридцяти) днів з дати його придбання, заохочення (бонуси) на Прибуткову картку Ельдорадо не будуть нараховані, а нараховані заохочення (бонуси) підлягають анулюванню.

 

 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

7.1. Про суміщення даної Акції з іншими програмами лояльності Організатора дізнавайтеся в магазинах «Ельдорадо».

7.2. Участь в акції Учасника акції обмежується  двома покупками (фіскальними чеками), які було здійснено в період дії акції.

7.3. При суміщенні дії декількох Акцій,  споживач має право придбати товар за умовами лише однієї Акції.

7.4. Заохочення на Прибуткову картку не нараховується в разі оптового придбання акційного Товару.

7.5. Організатор Акції може відмовити учаснику Акції в отриманні Заохочення на Прибуткову картку в разі виявлення зловживань при придбанні Акційного Товару (приклад: придбання Акційного Товару не для особистого споживання, а для подальшого перепродажу; придбання Акційного Товару однієї моделі в кількості понад 3 одиниць тощо).

 1. ВИКЛЮЧЕННЯ.

8.1. Під час визначення кількості бонусів, приймає участь весь товар  який був придбаний учасником Акції у відповідний день за готівкові кошти у розмірі сплачених Учасником Акції готівкових коштів за виключенням:

8.1.1. Товарів, що розміщені в рекламних матеріалах Організаторів (рекламна газета, онлайн газета, зовнішня реклама, ТВ та радіо реклама).

8.1.2. Послуг оплати мобільного зв’язку.

8.1.3. Контракти мобільного зв‘язку.

8.1.4. Карти експрес оплати.

8.1.5. Товарів, придбаних за допомогою безготівкового розрахунку та у всі види кредиту.

8.1.6. Уцінених товарів.

8.1.7. Товарів, придбаних зі знижкою.

 

 1. ІНШЕ

9.1. Інформація і матеріали, що розміщені на сайті, надані Організатором «як вони є», без гарантій, висловлених або припущених. Ні за яких обставин Організатор не несе відповідальності за шкоду, в т. ч. будь-які прямі, навмисні, випадкові, послідовні, штрафні або інші дії, що можуть бути наслідком можливості/ неможливості використання сайту або матеріалів, розміщених на ньому. Організатор не надає ніяких гарантій, в т.ч. гарантії того, що у роботі з веб-сайтом учасники захищені від вірусів або інших шкідливих елементів, ушкоджень та помилок.

9.2. Заохочення надаються Організатором на умовах цих правил «як вони є», без будь-яких гарантій чи додаткових зобов‘язань.

9.3. Робота з сайтом та участь Учасника в Акції здійснюється тільки за добровільним бажанням Учасника.

9.4. Організатор залишає за собою право подовжувати термін дії Акції та/або змінювати ці правила Акції на власний розсуд.

9.5. Факт участі в цій Акції означає ознайомлення та повну згоду всіх Учасників з цими Правилами та зобов’язання їх виконувати.

9.6. У випадку, якщо Учасник, який отримав право на Заохочення, з будь яких причин, незалежних від Організатора, не має можливості отримати Заохочення або ним скористатися, він не має право на отримання від Організатора будь-якої компенсації.

9.7. Грошова компенсація розміру заохочень не нараховується та не сплачується.

9.8. Організатор не бере на себе відповідальності з приводу будь-яких суперечностей щодо права власності на Заохочення.

9.9. Відповідно до вимог ст. 634 ЦК до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.

9.10. За будь-якою додатковою інформацією з приводу участі в Акції Учасники можуть звертатися за електронною адресою http://www.eldorado.com.ua/ (http://www.eldo.ua/) або телефоном 0 800 30 00 30 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні; дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно тарифів оператора, тільки для повнолітніх).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.12.2015 15:34
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: