УКР
УКР
26.10.2015 15:12
Поділитися

Vivienne Mort перетворює людей на квіти

0

Минулої п’ятниці український гурт Vivienne Mort зібрав sold out у столичному клубі «Sentrum», викликав у слухачів вир емоцій та за час концерту перетворив усіх на квіти.

IMG_1661

Нова концертна програма Vivienne Mort має назву «Rosa». І справді, квітів на цьому виступі було вдосталь. Окрім обрамлення сцени і букетів, що передавали слухачі після кожної пісні, Даніела у своєму червоно-чорному вбранні й сама нагадувала троянду.

IMG_1194

Як виявилося, цілковито жіноча музика Дани знаходить ще й який відгук у чоловічих серцях. Інакше як пояснити ту величезну кількість представників сильної статі на концерті.

IMG_1315

Іноді здається, що ось ця, так, саме ця пісня співається тобі особисто. Під час однієї композиції Даніела дійсно звернулася до конкретного слухача, аби він підспівав. І він не зміг відмовити співачці!

Взагалі Дана з першого слова підкорює своєю невимушеністю. Усі її такі подекуди смішні, подекуди серйозні слова між піснями підтримував посмішками увесь зал. Кожен відчував себе такою ж частинкою цього виступу, як і сама співачка.

Вже давно любі та знайомі пісні Vivienne Mort публіка співала хором. Зліва двоє дівчат плакали, справа – парочка вирішила станцювати під «Любов» повільний танок. І це при тому, що стояти довелося дуже тісно, адже зал був заповнений під зав’язку.

IMG_1268

Артистична, дивакувата, театральна, невимушена, по-дитячому щира – до музики Vivienne Mort можна написати безліч епітетів. Але істина одна: цей гурт слід обов’язково послухати наживо. Щоб хоча б на деякий час перетворитися на квітку.

За те, що цей “квітучий” виступ відбувся, окреме дякую агентству Happy Music Group.

Іра Маймур, “Ранок у Великому Місті”

26.10.2015 15:12
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору