УКР
УКР
02.10.2015 16:14
Поділитися

Том Харді переграв сам себе у фільмі “Легенда”

0

Чергове прекрасне перевтілення Тома Харді, відразу у двох британських гангстерів, що тримали у страху половину Лондона в 1960-х.

legend

фото: RT Staff

Том Харді вже давно зробив своїм коронним персонажем британського бандюка. І якщо Джейсон Стетхем починав із сучасних гопників, то Харді “спеціалізується” на більш ранніх історичних періодах. Тут можна згадати і серіал “Заточені козирки”, і такі фільми, як “Самий п’яний округ в світі” та “Бронсон”. Доречі, прототип героя фільму “Легенда” Реджі Крей був знайомий із головним персонажем із “Бронсона”, вони мотали строк у одній в’язниці. Такими темпами Харді може переграти усіх відомих бандитів Великобританії за останні 50 років.

Брати Крей були відомі у 60-х роках, коли їхня злочинна імперія вже не поміщалася у лондонському Іст-Енді і почала загрожувати фешенебельній західній частині міста. Саме цих близнюків зіграв Том Харді у фільмі Браяна Гельгеланда. За основу для написання сценарію фільму “Легенда” Гельгеланд взяв книгу Джона Пірсона “Професія – насилля: Зліт та падіння близнюків Крей”.

Кінокартина, як можна здогадатися, розкриє глядачам захопливу історію того, як два брати зі звичайних бандитів перетворюються на гангстерів, підминаючи під себе все нові території і безжально розправляючись із конкурентами. Але по-справжньому особливим фільм “Легенда” робить дещо зміщена сюжетна лінія. Головний герой все ж таки Реджі Крей, врівноважений і холоднокровний ватажок злочинного угрупування під назвою “Фірма”. Саме його спроби «вибитися в люди», налагодити стосунки з коханою і подбати про невгамовного брата Ронні стали стрижнем всієї історії. Життя бандита виявляється зовсім не медом, навіть якщо ти вельми завзятий і вже став легендою злочинного світу. То конкуренти наїдуть, то кохана викине чергового коника. А якщо нічого поганого не трапиться, біснуватий братець обов’язково щось вигадає. До речі, вдалим прийомом стала розповідь на екрані цієї непростої історії від імені дружини Реджі Френсіс, котра знала його краще за всіх.

А головною вишнею на торті у фільмі “Легенда” слугує, звичайно, неперевершений Харді. Він блискуче виконав роль Реджі Крея, котрий бажає досягти успіху у своєму ділі і одночасно розривається між почуттями до Френсіс та обов’язком дбати про брата. Подвоює шанси актора отримати бодай номінацію на одну з кіношних нагород перевтілення у Ронні Крея. Ронні геть не схожий на свого близнюка, оскільки страждає параноїдальним розладом особистості. Хоч вітчизняний дубляж і вбив половину метаморфози Харді, але рухи, міміка і сама постать Ронні виглядають переконливо. Автори фільму взагалі дуже прискіпливо підійшли до зображення персонажів із реального життя. Зачіска, одяг та навіть окуляри, котрі Харді носить на екрані, – ідентичні речам реальних братів Крей.

Тож маємо вельми несподівану історію про лихі англійські 60-ті, щедро прикрашену прекрасним вмінням Тома Харді вдавати із себе бандита. Фільм “Легенда” – це ще дві години життя, які точно не назвеш витраченими даремно.

legend1

фото: RT Staff

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранок у Великому Місті”

02.10.2015 16:14
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору